Povezane vesti

Mesim česnicu a tata uvek izvuče paru! Aleksandra Mladenović: Srećna sam, zaljubljena i voljena devojka!

Mesim česnicu a tata uvek izvuče paru! Aleksandra Mladenović: Srećna sam, zaljubljena i voljena devojka!

Kurir 07.01.2020
Aleksandra Mladenović se ove godine najviše raduje Božiću jer je nedavno njena porodica postala bogatija za najmlađeg člana - bebu Filipa, koji je njen mezimac. Pevačica je odlučila da ove godine ne radi za najradosniji hrišćanski praznik, nego… »
"Tata i mama su se trudili da nam obezbede neki dinar da bi preživeli" Ana Bekuta otkrila kako je nekada provodila Božić, a…

"Tata i mama su se trudili da nam obezbede neki dinar da bi preživeli" Ana Bekuta otkrila kako je nekada provodila Božić, a…

Blic 07.01.2020
Ana Bekuta poznata je po tome da Božićne praznike provodi u krugu porodice, a sada je prisetila svog detinjstva i kako je provoodili najradosniji praznik dok je još bila dete. Pevačica je u emisiji "Premijera" otkrila i kakvu će prazničnu trpezu… »
Mi smo baš skromno živeli! Baba je vodila računa o kući dok su oni radili i zarađivali: Bekuta do detalja otkrila sve!

Mi smo baš skromno živeli! Baba je vodila računa o kući dok su oni radili i zarađivali: Bekuta do detalja otkrila sve!

Kurir 07.01.2020
Ana Bekuta praznike najradije provodi u krugu porodice. Unuci se, pak, Božiću posebno raduju, a ona im uvek kupi neki lep poklon. Prisećajući se minulih dana, otkrila je kako je ona sa svojima najradosniji hrišćanski praznik provodila veoma skromno… »

Vesti dana »