Povezane vesti

Milanović: Nema veze što me Vučić nije zvao

Milanović: Nema veze što me Vučić nije zvao

Vesti online 07.01.2020
U prvom obraćanju medijima nakon izbora, novi hrvatski predsednik Zoran Milanović je rekao da se čuo sa premijerom Andrejem Plenkovićem i aktuelnom predsednicom Kolindom Grabar Kitarović, a razgovarao je, kaže, i s drugim evropskim i svetskim… »
Milanović prvi put s novinarima posle izbora

Milanović prvi put s novinarima posle izbora

RTV 07.01.2020
ZAGREB - U prvom obraćanju medijima nakon izbora, novi hrvatski predsednik Zoran Milanović je rekao da se čuo sa premijerom Andrejem Plenkovićem i aktuelnom predsednicom Kolindom Grabar-Kitarović, a razgovarao je, kaže, i s drugim evropskim i… »
Milanović: Nema veze što me Vučić nije zvao

Milanović: Nema veze što me Vučić nije zvao

Sputnik 07.01.2020
U prvom obraćanju medijima nakon izbora, novi hrvatski predsednik Zoran Milanović je rekao da se čuo sa premijerom Andrejem Plenkovićem i aktuelnom predsednicom Kolindom Grabar Kitarović, a razgovarao je, kaže, i s drugim evropskim i svetskim… »
Milanović se nije čuo sa Vučićem ali, poručuje: Radićemo posao, radi se o odnosima država

Milanović se nije čuo sa Vučićem ali, poručuje: Radićemo posao, radi se o odnosima država

Politika 07.01.2020
ZAGREB – U prvom obraćanju medijima nakon izbora, novi hrvatski predsednik Zoran Milanović je rekao da se čuo sa premijerom Andrejem Plenkovićem i aktuelnom predsednicom Kolindom Grabar-Kitarović, a razgovarao je, kaže, i s drugim evropskim i… »
Milanović prvi put kao predsednik Hrvatske: Nisam se čuo sa Vučićem

Milanović prvi put kao predsednik Hrvatske: Nisam se čuo sa Vučićem

Telegraf 07.01.2020
Milanovića su novinari dočekali na njegovoj kućnoj adresi. Novoizabrani hrvatski predsednik Zoran Milanović izjavio je u utorak, u prvoj izjavi nakon izborne noći, kako se čuo s premijerom Andrejem Plenkovićem i aktuelnom predsednicom Kolindom… »
Novi predsednik Hrvatske: Vučić me nije zvao, imam posao za Kolindu

Novi predsednik Hrvatske: Vučić me nije zvao, imam posao za Kolindu

Mondo 07.01.2020
Novoizabrani hrvatski predsednik Zoran Milanović otkrio sa kojim je predsednikom svetske sile razgovarao pola sata telefonom, ali i plan koji ima za dosadašnju šeficu hrvatske države. Novoizabrani hrvatski predsednik Zoran Milanović otkrio sa kojim… »

Vesti dana »