Povezane vesti
Evropska unija osudila 'miješanje Turske' u Libiji
Al Jazeera 07.01.2020
Visoki predstavnik Evropske unije za vanjsku politiku i sigurnost Josep Borrell osudio je odluku Ankare da pošalje vojnike u Libiju. Visoki predstavnik Evropske unije za vanjsku politiku i sigurnost Josep Borrell osudio je u utorak "miješanje Turske" u… »
EU osudila mešanje Turske u rat u Libiji
N1 Info 07.01.2020
Visoki predstavnik Evropske unije za spoljnu politiku i politiku bezbednosti, Žozep Borel, osudio je "mešanje Turske" u rat u Libiji. Borel je to rekao u Briselu, posle sastanka s ministrima spoljnih poslova Francuske, Nemačke, Velike Britanije i… »
Vesti dana »
(BLOG) Sednica Skupštine o nepoverenju vladi: Aleksić četiri sata nabrajao afere vlasti, Macut objasnio zašto je hrabar, Dačić pustio zvuk "pravog zvučnog topa"
N1 Info pre 28 minutajoš 95 povezanih
Diplomatske tenzije: Iran optužuje Ukrajinu, Huti preuzeli napad na Saudijsku Arabiju
Naslovi.ai pre 13 minutajoš 43 povezane
Pakleni obruč nad Zapadom Evrope: Vatrena stihija preti predgrađima Bordoa, požari besne na obodima Madrida
Večernje novosti pre 8 minutajoš 29 povezanih
Petoro planinara iz Bosne i Hercegovine poginulo na Elbrusu, najvišem vrhu Evrope
BBC News pre 5 satijoš 29 povezanih



