Povezane vesti

Nek te čuvaju anđeli, kad ja nisam uspela: Bolne reči devojke Radeta (25) poginulog kod Gradiške

Nek te čuvaju anđeli, kad ja nisam uspela: Bolne reči devojke Radeta (25) poginulog kod Gradiške

Telegraf 07.01.2020
- Nek te čuvaju anđeli, kad ja već nisam uspela... i nisam ti uspela noćas odgovoriti, volim i ja tebe! - napisala je slomljena Jovana. Rade Lisica (25) iz Gradiške je poginuo, a tri lica su povređena u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u… »
"Kamo sreće da sam išla s tobom, možda se ovo ne bi desilo. Nisam ti noćas uspela odgovoriti, volim i ja tebe": Potresna…

"Kamo sreće da sam išla s tobom, možda se ovo ne bi desilo. Nisam ti noćas uspela odgovoriti, volim i ja tebe": Potresna…

Večernje novosti 07.01.2020
Brojni prijatelji i poznanici na društvenim mrežama opraštaju se od Radeta potresnim rečima. VEST o saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na Božić, u kojoj je život izgubio dvadesetpetogodišnji Rade Lisica, potresla je celu Gradišku. Brojni… »
Nisam ti noćas uspela odgovoriti, volim i ja tebe: Potresne reči devojke nastradalog mladića kod Gradiške lede krv foto

Nisam ti noćas uspela odgovoriti, volim i ja tebe: Potresne reči devojke nastradalog mladića kod Gradiške lede krv foto

Kurir 07.01.2020
Vest o saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na Božić, u kojoj je život izgubio dvadesetpetogodišnji Rade Lisica, potresla je celu Gradišku. Brojni prijatelji i poznanici na društvenim mrežama opraštaju se od Radeta poresnim rečima. "Pa dokle… »
Devojka objavila potresan status, oprostila se od Radeta koji je poginuo u užasnoj saobraćajnoj nesreći (foto)

Devojka objavila potresan status, oprostila se od Radeta koji je poginuo u užasnoj saobraćajnoj nesreći (foto)

Alo 07.01.2020
Brojni prijatelju putem društvene mreže Fejsbuk opraštaju se od Radeta Lisice (25) iz Gradiške koji je jutros poginuo u saobraćajnoj nesreći u Novoj Topoli. - Pa dokle, Bože, više, dokle!!?Do kada mi misliš oduzimati drage osobe. Kada si krenuo… »
"Nisam ti odgovorila, volim i ja tebe" Nakon pogibije Radeta, devojka se najtužnijim rečima oprostila od njega!

"Nisam ti odgovorila, volim i ja tebe" Nakon pogibije Radeta, devojka se najtužnijim rečima oprostila od njega!

Srbija danas 07.01.2020
Do nesreće u Novoj Topoli došlo je u 3.30 časova kada je BMW kojim je upravljao Bojan Obradović (28) sleteo sa puta te se prevrnuo. Brojni prijatelji putem društvene mreže Fejsbuk opraštaju se od Radeta Lisice (25) iz Gradiške koji je jutros… »
"Nisam uspela da ti odgovorim noćas, volim te": Nakon pogibije mladića iz Gradiške, devojka objavila potresan status (foto)

"Nisam uspela da ti odgovorim noćas, volim te": Nakon pogibije mladića iz Gradiške, devojka objavila potresan status (foto)

Blic 07.01.2020
Brojni prijatelju putem društvene mreže Fejsbuk opraštaju se od Radeta Lisice (25) iz Gradiške koji je jutros poginuo u saobraćajnoj nesreći u Novoj Topoli. - Pa dokle, Bože, više, dokle!!?Do kada mi misliš oduzimati drage osobe. Kada si krenuo… »

Vesti dana »