Povezane vesti
Milica Todorović i Petar Strugar zajedno na Božić! Proveli ceo dan u Budvi na plaži! Romantika na nivou (Foto)
Kurir 07.01.2020
Milica Todorović i Petar Strugar Božić provode zajedno u Budvi i uživaju u ljubavi. Popodne su presedeli u kafiću na plaži tik uz obalu mora, a odale su ih objave na društvenim mrežama. Glumac je okačio sliku na kojoj se vidi identičan pogled koji se… »
Sve puca od ljubavi: Milica Todorović i Petar Strugar prestali da se kriju, Božić proveli na plaži i tako je romantično
Blic 07.01.2020
Milica Todorović i Petar Strugar nekoliko meseci su krili vezu, ali poslednjih dana više ne mogu da prikriju ljubav. Pevačica i glumac trenutno se nalaze u Budvi, gde su zajedno proveli današnji praznik, Božić. To su potvrdili snimcima koje su podelili… »
Vesti dana »
U Čačku proglašena vanredna situacija zbog havarije sa vodosnabdevanjem
Beta pre 2 satajoš 34 povezane
Ruski državljanin osumnjičen da je zapalio baštu kafića u Beogradu: Izazvao požar, pa pretio vlasnicima
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 103 povezane
Novosađani u martu imali platu veću od 140.000 dinara, barem prema statistici
Radio 021 pre 2 satajoš 30 povezanih
EKSKLUZIVNO: N1 došao u posed snimka iz 2018. na kom se vidi kako Aleksandar Nešović preti građanima i kaže - "ja sam policija, ajde sklanjajte se"
N1 Info pre 3 satajoš 1 povezana
Cena zlata nastavlja da raste: Ovu su prognoze za narednih pet godina, očekuje se brutalan skok
Kurir pre 2 satajoš 30 povezanih


