Povezane vesti

Kovačević: Video sam čoveka sa pištoljem kako prilazi

Kovačević: Video sam čoveka sa pištoljem kako prilazi

Vesti online 08.01.2020
Darko Kovačević ranjen je u utorak uveče u Atini u pucnjavi ispred svoje kuće. U izjavi za policiju rekao da je video napadača. Bilo je u prvom momentu različitih izveštaja o povredi koju je Kovačević zadobio, ali čini se da su najverodostojniji… »
‘Potpuno nepojmljivo i neshvatljivo…’: Savo Milošević u šoku zbog pokušaja ubistva Darka Kovačevića!

‘Potpuno nepojmljivo i neshvatljivo…’: Savo Milošević u šoku zbog pokušaja ubistva Darka Kovačevića!

Hot sport 08.01.2020
Trener Partizana dao je svoje viđenje situacije koja je na noge podigla grčku, ali i srpsku sportsku javnost. Savo Milošević i Darko Kovačević veliki su prijatelji, igrali su u nacionalnom timu punih 10 godina, a prijateljstvo se nastavilo i… »
Steže se obruč oko atentatora na Darka Kovačevića? Dve greške koje je nesuđeni ubica napravio olakšavaju posao grčkoj…

Steže se obruč oko atentatora na Darka Kovačevića? Dve greške koje je nesuđeni ubica napravio olakšavaju posao grčkoj…

Sportal blic 08.01.2020
Pokušaj ubistva Darka Kovačevića u Grčkoj, u utorak uveče u Glifadi, doneo je dan kasnije dva ključna dokaza koja bi mogla da pomognu policiji u rasvetljavanju ovog slučaja. Podsetimo, iako je nekoliko grčkih novina javilo da je izbegao metak… »
Traljavost atentatora koja je, srećom, spasila Darka Kovačevića! Grci otkrili neverovatan splet okolnosti napada na slavnog…

Traljavost atentatora koja je, srećom, spasila Darka Kovačevića! Grci otkrili neverovatan splet okolnosti napada na slavnog…

Sportal blic 08.01.2020
Pokušaj ubistva Darka Kovačevića u Grčkoj, u utorak uveče u Glifadi, izazvao je ogromno interesovanje lokalnih medija, a u jednom od vodećih pojavila se potpuno nova priča o tome kako je izgledao napad na nekadašnjeg golgetera. Naime, iako je… »
Dva moguća scenarija: Policija je na tragu, evo zbog čega je pucano na Darka Kovačevića… (Video)

Dva moguća scenarija: Policija je na tragu, evo zbog čega je pucano na Darka Kovačevića… (Video)

Hot sport 08.01.2020
Policija užurbano radi na razotkrivanju motiva napada na nekadašnjeg reprezentativca Jugoslavije. Događaj koji se desio u utorak uveče na pravoslavni Božić protresao je Grčku. Darko Kovačević je preživeo pokušaj ubistva ispred svoje kuće i… »
"Pa, on nikada nije bio konfliktna: Ličnost!" Nenad Bjeković ostao u šoku kada saznao da je pucano na Darka Kovačevića

"Pa, on nikada nije bio konfliktna: Ličnost!" Nenad Bjeković ostao u šoku kada saznao da je pucano na Darka Kovačevića

Sportal blic 08.01.2020
Pokušaj ubistva Darka Kovačevića u Grčkoj, u utorak uveče u Glifadi, šokirao je fudbalsku javnost, a i potpredsednika FSS-a, Nenada Bjekovića. "Ne mogu da verujem. U šoku sam. Tako nešto uopšte ne ide uz Darka, on nikada nije bio neka konfliktna… »
"Precizno planirana: Sačekuša!" Potraga za dvojicom napadača koji su pucali na Darka Kovačevića, čudo ga spasilo…

"Precizno planirana: Sačekuša!" Potraga za dvojicom napadača koji su pucali na Darka Kovačevića, čudo ga spasilo…

Sportal blic 08.01.2020
Pokušaj ubistva Darka Kovačevića u Grčkoj, u utorak uveče u Glifadi, doveo je do velike policijske akcije, a sada su poznate i prve informacije iz istrage. Kako javlja "sport24.gr", Kovačević jeste izbegao metak prilikom pucanja na njega, a u… »
"Dobro je! Javili su mi provereni ljudi!" Evo šta o pokušaju ubistva Darka Kovačevića njegov kum Nenad Sakić kaže za…

"Dobro je! Javili su mi provereni ljudi!" Evo šta o pokušaju ubistva Darka Kovačevića njegov kum Nenad Sakić kaže za…

Sportal blic 08.01.2020
Pokušaj ubistva Darka Kovačevića u Grčkoj, u utorak uveče u Glifadi, šokirao je svet fudbala, a svakako i Kovačevićevog kuma, Nenada Sakića. Nekadašnji saigrač sa povređenim golgeterom koji je pravim čudom izbegao smrt, za Blicsport je ovako… »
Kovačević: Video sam čoveka sa pištoljem kako prilazi

Kovačević: Video sam čoveka sa pištoljem kako prilazi

N1 Info 08.01.2020
Darko Kovačević je nakon ranjavanja u izjavi za policiju rekao da je video napadača. Darko Kovačević ranjen je u utorak uveče u Atini u pucnjavi ispred svoje kuće. Bilo je u prvom momentu različitih izveštaja o povredi koju je Kovačević… »
Darko Kovačević lakše povređen u napadu vatrenim oružjem

Darko Kovačević lakše povređen u napadu vatrenim oružjem

Danas 08.01.2020
Bivši srpski fudbaler Darko Kovačević lakše je povređen u napadu vatrenim oružjem u Glifadi, preneli su večeras grčki mediji. Kako je preneo grčki portal Protothema.gr, nepoznati napadač pucao je oko 21 sat na Kovačevića ispred njegove kuće… »
Novi bitan trag! Grčka policija pronašla oružje iz kog je pucano na Darka Kovačevića!

Novi bitan trag! Grčka policija pronašla oružje iz kog je pucano na Darka Kovačevića!

Sportal blic 08.01.2020
Nedugo nakon što je grčka policija pronašla automobil iz kog je pucano na Darka Kovačevića, došla je do novog velikog traga. Reč je o oružju iz kog je pokušano ubistvo bivšeg srpskog fudbalera, a ono je pronađeno u zapaljenom automobilu marke… »
Grčki mediji tvrde: Darko izbegao metak, povreda od pada u zaklon!

Grčki mediji tvrde: Darko izbegao metak, povreda od pada u zaklon!

Sportal blic 08.01.2020
Pojavile su se nove informacije kada je u pitanju pokušaj ubistva Darka Kovačevića. Naime, grčki "Sputnik" prenosi da napadači nisu uspeli da pogode Kovačevića i da je u lokalnu bolnicu primljen bez rana od metka. On je brzo reagovao i bacio se na… »
Napadači na Kovačevića pucali iz "gloka", policija smatra da "napad nema veze sa sportom" (video)

Napadači na Kovačevića pucali iz "gloka", policija smatra da "napad nema veze sa sportom" (video)

Sportal blic 07.01.2020
Prema prvim nezvaničnim informacijama koje stižu iz Atine, motiv napada na proslavljenog srpskog fudbalera, a sada glavnog skauta Olimpijakosa Darka Kovačevića, nemaju nikakve veze sa sportom, iako je pre dva dana odigran najveći grčki derbi između… »
Jeziva scena u Atini! Osvanule fotografije! Grčka policija pronašla ključan dokaz nakon ranjavanja Kovačevića - zapaljen…

Jeziva scena u Atini! Osvanule fotografije! Grčka policija pronašla ključan dokaz nakon ranjavanja Kovačevića - zapaljen…

Sportal blic 07.01.2020
Prekasno... Napadači na Darka Kovačevića su uspeli da umaknu sa lica mesta i zapale automobil marke Smart iz kog su upucali Srbina. U Atini, pred svojim domom je upucan bivši fudbaler Crvene zvezde iz automobila koji je potom uništen. Odmah po… »
Prva izjava Darka Kovačevića posle sačekuše: Video sam ga kako izlazi iz kola sa pištoljem

Prva izjava Darka Kovačevića posle sačekuše: Video sam ga kako izlazi iz kola sa pištoljem

Večernje novosti 07.01.2020
Oglasio se i legendarni srpski fudbaler Darko Kovačević posle pokušaja ubistva na Glifadi. Oglasio se i legendarni srpski fudbaler Darko Kovačević posle pokušaja ubistva na Glifadi, gde je samo zahvaljujući spretnoj reakciji izbegao metak. - Video… »
Darko se bacio na zemlju i izbegao metak: Novi dramatični detalji napada na Kovačevića u Atini

Darko se bacio na zemlju i izbegao metak: Novi dramatični detalji napada na Kovačevića u Atini

Večernje novosti 07.01.2020
Vest da je pucano na Darka Kovačevića u Grčkoj odjeknula je poput bombe u grčkim medijima. Vest da je pucano na Darka Kovačevića u Grčkoj odjeknula je poput bombe ! Tamošnji mediji pišu da je trenutno u toku velika mobilizacija policije na… »
Prve slike sa mesta gde je pucano na Darka Kovačevića (video)

Prve slike sa mesta gde je pucano na Darka Kovačevića (video)

Večernje novosti 07.01.2020
Policija je pronašla napadačev automobil 700 metara dalje u plamenu, a Kovačević je hitno prebačen u bolnicu. Bivši fudbaler i legendarni reprezentativni napadač Darko Kovačević napadnut je večeras u Grčkoj ispred svoje kuće. Na njega su… »
"Ovo je samo poruka": Grci spekulišu o motivu sačekuše za Kovačevića

"Ovo je samo poruka": Grci spekulišu o motivu sačekuše za Kovačevića

Večernje novosti 07.01.2020
Prema prvim informacijama u pitanju nije pljačka, već upozorenje slavnom fudbaleru, ali to nije potvrđeno grčkim medijima. Na Darka Kovačeviće je pucani dok je bio ispred svoje kuće u Glifadi, a napadači su proslavljenog Srbina pogodili u koleno… »
Ranjen Darko Kovačević: Bivši fudbalski as upucan ispred kuće u Atini

Ranjen Darko Kovačević: Bivši fudbalski as upucan ispred kuće u Atini

Sportal blic 07.01.2020
Darko Kovačević upucan je ispred kuće u Glifadi, prenose grčki mediji. Prema prvim informacijama, bivši reprezentativac Srbije u fudbalu je ranjen od strane nepoznatih napadača iz manjeg vozila. Kako prenosi grčka "Prototema" je odmah pao na… »
"Video sam čoveka sa pištoljem kako dolazi ka meni": Prva izjava Darka Kovačevića nakon ranjavanja u Atini (Video)

"Video sam čoveka sa pištoljem kako dolazi ka meni": Prva izjava Darka Kovačevića nakon ranjavanja u Atini (Video)

Sportal blic 07.01.2020
Nakon što je upucan ispred svoje kuće na Glifadi, u elitnom delu Atine, bivši proslavljeni srpski fudbaler Darko Kovačević odmah je, kako prenosi portal "zougla.gr", dao izjavu policiji. On je organima reda rekao da je parkirao automobil i krenuo ka… »
Darko Kovačević upucan u Atini

Darko Kovačević upucan u Atini

Večernje novosti 07.01.2020
Legendarni srpski napadač i doskorašnji sportski direktor Fudbalskog saveza Srbije napadnut je u Grčkoj. Grčki mediji javljaju da je na Gilfadi u predgrađu Atine! Bivši fudbaler i legendarni reprezentativni napadač Darko Kovačević napadnut je u… »

Vesti dana »