Povezane vesti
Predstavljen novi "kineski" Tesla Model Y, Mask "đuskao" u njegovu čast
Telegraf 08.01.2020
Mnoge ključne softvere u fabrici razvili su kineski inženjeri, a proces proizvodnje i njegova efikasnost dostigli su veoma visok nivo. Povodom prve godine od izgradnje fabrike električnih automobila u Šangaju, kompanija Tesla je saopštila da pokreće… »
Mask otvorio fabriku u Šangaju: "Tesla Model Y" je zvezda kompanije
Telegraf 08.01.2020
Fabrika "Tesla Ink" počela je da isporučuje automobile za samo 357 dana, što je rekord za svetske proizvođače automobila u Kini. Izvršni direktor kompanije " Tesla", Ilon Mask, pokazao je juče svoje plesne pokrete na predstavljanju Teslinog… »
Vesti dana »

UŽIVO Veliki broj ljudi ispred policijske stanice u Nišu: Građani traže puštanje privedenog studenta, Nišlije zasule gradonačelnika jajima i ispolivale vodom
Nova pre 9 minutajoš 15 povezanih

Novak Đoković napisao poruku na kameri, poslao emotivni poslednji pozdrav nastradalom Vukašinu
Telegraf pre 1 satjoš 32 povezane

Advokat o „zvučnom topu“: To što ne ispaljuje granatu kao tenk ili raketu kao avion, ne menja suštinu da se radi o oružju koje policija koristi protivzakonito
Nova pre 11 satijoš 12 povezanih

Šesnaesta žrtva pada nadstrešnice: Građani odaju poštu preminulom mladiću
NIN pre 44 minutajoš 38 povezanih

FOTO Novak na kameri napisao poruku za stradalog Vukašina: Emotivni potez pred celim svetom zbog pada nadstrešnice
Nova pre 44 minutajoš 60 povezanih