Povezane vesti
Pedro Sanchez preuzeo novi mandat
Al Jazeera 08.01.2020
Španski premijer položio je zakletvu pred kraljem Felipeom VI na četverogodišnji mandat. Španski premijer Pedro Sanchez u srijedu je pred kraljem Felipeom VI položio zakletvu na novi četverogodišnji mandat nakon što je dan ranije parlament tijesnom… »
Španija: Sančez položio zakletvu kao premijer
Dnevnik 08.01.2020
MADRID: Lider španskih socijalista Pedro Sančez položio je danas zakletvu kao premijer Španije, dan nakon što je njegov predlog za formiranje koalicije izglasan u parlamentu, zahvaljujući podršci manjih stranaka. On je zakletvu položio pred španskim… »
Vesti dana »

Upozorenja RHMZ-a na intenzivne pljuskove sa grmljavinom i gradom u zapadnoj Srbiji i Vojvodini
Naslovi.ai pre 2 satajoš 45 povezanih

Jake scene na dočeku šampiona Evrope na aerodromu: Čović i Miličić nasmejani, baklje ispratile Orliće
Telegraf pre 9 minutajoš 34 povezane

"Nastavićemo da ciljamo rusku ratnu ekonomiju" EU: iznela najnoviji plan da bi Putin prihvatio mir: "Biće predstavljen u septembru"
Blic pre 1 satjoš 181 povezana

(BLOG) I večeras protesti: U kojim su gradovima najavljena okupljanja
N1 Info pre 15 minutajoš 15 povezanih