Povezane vesti

“Za srpski narod najvažnije jedinstvo i vera u Boga” Patrijarh Irinej stigao u Banjaluku

“Za srpski narod najvažnije jedinstvo i vera u Boga” Patrijarh Irinej stigao u Banjaluku

Blic 08.01.2020
Njegova svetost patrijarh srpski Irinej poručio je večeras u Banjaluci da je za srpski narod najvažnije jedinstvo, vjera u Boga i ljubav prema otadžbini.– Drago mi je što sam i ove godine u Banjaluci i Republici Srpskoj da zajednički proslavimo… »
Za Srbe najvažnije jedinstvo i vera u boga: Patrijarh Irinej stigao u Banjaluku (foto)

Za Srbe najvažnije jedinstvo i vera u boga: Patrijarh Irinej stigao u Banjaluku (foto)

Kurir 08.01.2020
Njegovu svetost patrijarha srpskog Irineja dočekali su večeras ispred Vladičanskog dvora u Banjaluci predsednik Vlade Republike Srpske Radovan Višković, srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik i njegovo preosveštenstvo vladika banjalučki… »
Patrijarh Irinej u Banjaluci: Republika Srpska je srpska država

Patrijarh Irinej u Banjaluci: Republika Srpska je srpska država

Vesti online 08.01.2020
Patrijarh Srpske pravoslavne crkve Irinej izjavio je u Banjaluci da je za srpski narod najvažnije jedinstvo, vera u boga i ljubav prema otadžbini. – Drago mi je što sam i ove godine u Banjaluci i Republici Srpskoj da zajednički proslavimo Dan… »

Vesti dana »