Povezane vesti

"Strašno! Bože moj, u šoku sam! Pa zajedno smo živeli" As Hrvatske u neverici kada je čuo za atentat na Darka Kovačevića

"Strašno! Bože moj, u šoku sam! Pa zajedno smo živeli" As Hrvatske u neverici kada je čuo za atentat na Darka Kovačevića

Sportal blic 09.01.2020
Kada je čuo da je Darko Kovačević, naš nekadašnji reprezentativni golgeter, potom i direktor nacionalnih selekcija, a sada šef skaut službe Olimpijakosa u kome je briljirao posle nastupa za Crvenu zvezdu, preživeo atentat - nekadašnji hrvatski as… »
Darko Kovačević: Nikada nisam imao neprijatelje

Darko Kovačević: Nikada nisam imao neprijatelje

Sportski žurnal 09.01.2020
Nepoznati napadač pucao je u utorak na Kovačevića ispred njegove kuće u Grčkoj. Nekadašnji fudbalski reprezentativac Darko Kovačević izjavio je da veruje u pravdu i da će grčka policija pronaći napadače na njega. - Nisam konfliktna ličnost… »
Oglasio se Darko Kovačević: Imam poverenje u policiju (FOTO)

Oglasio se Darko Kovačević: Imam poverenje u policiju (FOTO)

Vesti online 09.01.2020
Posle nemilog događaja u kojem je naš nekadašnji fudbalski reprezentativac u Atini bio meta oružanog napada…. „Pre svega, želim da zahvalim svim prijateljima, poznanicima, navijačima… svim ljudima koji su mi uputili podršku povodom događaja… »
Nakon svega oglasio se i Darko Kovačević, poruka je jasna!

Nakon svega oglasio se i Darko Kovačević, poruka je jasna!

Sportske.net 09.01.2020
Podrška našem asu stiže sa svih meridijana, sada se javio i on. Čitav fudbalski svet se našao u čudu nakon što je pronela vest da su nepoznati počinioci pokušali da ubiju Darka Kovačevića ispred njegove kuće u blizini Atine. Podrška je stigla… »
Darko Kovačević posle pokušaja atentata na njega: Nemam neprijatelje, nikad ih imao nisam! (foto)

Darko Kovačević posle pokušaja atentata na njega: Nemam neprijatelje, nikad ih imao nisam! (foto)

Hot sport 09.01.2020
Vest da je nekadašnji srpski fudbaler Darko Kovačević preživeo atentat u Atini bila je pravi šok, a on se sada javnosti obratio preko instagrama. Bivši centarfor Crvene zvezde i reprezentacije Jugoslavije okačio je na Instagramu sliku sa porodicom… »
Darko Kovačević: Nemam neprijatelje, nisam konfliktna ličnost, verujem u pravdu

Darko Kovačević: Nemam neprijatelje, nisam konfliktna ličnost, verujem u pravdu

Mozzart sport 09.01.2020
Prvo oglašavanje nekadašnjeg golgetera posle napada u Atini. Napad na Darka Kovačevića uznemirio je srpsku, ne samo fudbalsku, javnost. Pokušaj atentana na čuvenog golgetera u ponedeljak veče odjeknuo je poput bombe, tim pre što bivši… »
Kovačević: Nemam neprijatelje

Kovačević: Nemam neprijatelje

N1 Info 09.01.2020
Pokušaj ubistva slavnog srpskog fudbalera Darka Kovačevića potresla je javnost, a sada se oglasio i on sam putem društvenih mreža i zahvalio svima na podršci, koju je dobio u teškom trenutku. Kovačević je na svom Instagram profilu napisao… »
"Porodica i ja smo veoma: Potreseni!" Darko Kovačević preživeo pokušaj ubistva pa prvi put javno progovorio o atentatu!

"Porodica i ja smo veoma: Potreseni!" Darko Kovačević preživeo pokušaj ubistva pa prvi put javno progovorio o atentatu!

Sportal blic 09.01.2020
Darko Kovačević, naš nekadašnji reprezentativni golgeter, potom i direktor nacionalnih selekcija, a sada šef skaut službe Olimpijakosa u kome je briljirao posle nastupa za Crvenu zvezdu, oglasio se posle pokušaja ubistva koji je preživeo u utorak… »

Vesti dana »