Povezane vesti

Bibera svi isprozivali zbog izgleda, a sada je pevač objavio šta se dešava i priča je pretužna

Bibera svi isprozivali zbog izgleda, a sada je pevač objavio šta se dešava i priča je pretužna

Blic 09.01.2020
Džastin Biber proteklih nedelja nalazi se na meti kritika zbog izgleda, a mnogi su se osvrnuli na fotografije na kojima ima loš ten. Međutim, pevač je otkrio svoju stranu priče i saznalo se da boluje od lajmske bolesti. Biber je ovu tužnu… »
Fanovi mislili da je Džastin Biber na teškim drogama: Pevač otkrio da izgleda loše zbog teške bolesti

Fanovi mislili da je Džastin Biber na teškim drogama: Pevač otkrio da izgleda loše zbog teške bolesti

Večernje novosti 09.01.2020
Mladi kanadski pevač preležao mononukleozu, a sada ima i lajmsku bolest. TINEJDž zvezda Džastin Biber objavio je da ima lajmsku bolest, tj. bakteriju koju izazivaju krpelji. Mnogi su spekulisali da mladi kanadski pevač ima problema sa drogama, kada… »
Lajmska bolest i Džastin Biber: Pevač objavio da boluje od bakterijske infekcije

Lajmska bolest i Džastin Biber: Pevač objavio da boluje od bakterijske infekcije

BBC News 09.01.2020
Kanadska pop zvezda kaže da je preživeo nekoliko teških godina. Kanadski pop pevač Džastin Biber otkrio je da mu je dijagnostikovana lajmska bolest. „Imao sam nekoliko teških godina", napisao je 25-godišnjak na Instagramu i dodao da je bolovao i… »
Biber u lošem stanju: „Nisam na drogama, već sam bolestan“

Biber u lošem stanju: „Nisam na drogama, već sam bolestan“

RTS 09.01.2020
Kanadski pop pevač Džastin Biber otkrio je da mu je dijagnostikovana lajmska bolest, kao i da je prethodnih nekoliko godina za njega bilo veoma teško. Nije trebalo mnogo vremena da prođe nakon što je Biber snimljena na ulici u prilično lošem stanju… »

Vesti dana »