Povezane vesti

EP: Hrvatska slomila Crnu Goru u drugom delu

EP: Hrvatska slomila Crnu Goru u drugom delu

N1 Info 09.01.2020
Rukometaši Hrvatske pobedili su u prvom kolu šampionata Evrope selekciju Crne Gore sa 27:21 (12:13), a pitanje pobednika je rešeno u drugom poluvremenu. Najefikasniji u sastavu Hrvatske koja je tek u nastavku meča uspela da slomi otpor u prvom… »
Kukavički, nismo bili tim...

Kukavički, nismo bili tim...

Mozzart sport 09.01.2020
„Preuzimam odgovornost, očigledno nisam dobro spremio ekipu, pre svega psihički“, poručio je Nenad Peruničić. Selektor Srbije Nenad Peruničić bio jer izuzetno nezadovoljan, ali i samokritičan, nakon bledog izdanja svoje selekcije i porazu na… »
Peruničić: Odigrali smo kukavički, tim je ogledalo trenera, odgovoran sam!

Peruničić: Odigrali smo kukavički, tim je ogledalo trenera, odgovoran sam!

Hot sport 09.01.2020
Selektor rukometne reprezentacije Srbije Nenad Peruničić rekao je da je njegova ekipa protiv Belorusije odigrala kukavički. – Nedostaju reči za ovakav poraz, ali više boli način na koji smo izgubili nego ovih pet razlike. Verovao sam da smo dobro… »
Pušica želi na sve ili ništa...

Pušica želi na sve ili ništa...

Sportske.net 09.01.2020
Rukometaš Srbije Miljan Pušica rekao je danas da ništa nije funkcionisalo u igri njegove ekipe protiv Belorusije i istakao da nacionalni tim u nastavku Evropskog prvenstva mora "kako zna i ume" da zaigra bolje. Rukometaš Srbije Miljan Pušica rekao je… »
Peruničić: Kukavički smo igrali, nismo bili tim

Peruničić: Kukavički smo igrali, nismo bili tim

Dnevnik 09.01.2020
GRAC: Selektor rukometne reprezentacije Srbije Nenad Peruničić, posle poraza od Belorusije od 35:30 na startu Evropskog prvenstva u Gracu, izjavio je da ga boli način na koji je ekipa izgubila. "Verovao sam da smo dobro pripremljeni za protivnika koji… »
Sa Srbima nema ništa lako! Rukometaši izabrali najteži mogući put dalje - protiv Hrvatske i Crne Gore će morati da vade…

Sa Srbima nema ništa lako! Rukometaši izabrali najteži mogući put dalje - protiv Hrvatske i Crne Gore će morati da vade…

Sportal blic 09.01.2020
Naši rukometaši poraženi su od Belorusije sa 35:30 na otvaranju Evropskog prvenstva, u meču koji je obeležila jaka odbrana rivala, ali i igra po sistemu toplo-hladno naše selekcije. Loša vest je što našu selekciju tek čeka pakleni raspored i… »
Peruničić: Ekipa je ogledalo trenera

Peruničić: Ekipa je ogledalo trenera

N1 Info 09.01.2020
Selektor srpskih rukometaša Nenad Peruničić rekao je posle poraza od Belorusije na startu Evropskog prvenstva da njegov tim nije odigrao na nivou na kojem je trebalo i da je zasluženo izgubio. ‚Orlovi‘ su poraženi rezultatom 35:30 u Gracu, pa će… »

Vesti dana »