Povezane vesti
Dajmo krv za Miloša
Jugmedia 09.01.2020
Humanitarno Udruženje „Koce zauvek“ danas će u prostorijama Omladinskog kulturnog centra u Vranju organizovati još jednu akciju dobrovoljnog davanja krvi. Ovoga puta ona je namenjena Vranjancu Milošu Stankoviću koji se nalazi na lečenju od karcinoma u… »
Dobrovoljno davanje krvi u vranjskom OKC-u
Južne vesti 09.01.2020
Svi Vranjanci koji žele, moći će dobrovoljno da daju krv danas do 14 sati u sali Omladinskog kulturnog centra u Vranju. Organizatori sloganom Svi su dani dobri, četvrtak je najbolji, pozivaju sve zainteresovane Vranjance da se odazovu akciji i pomognu… »
Vesti dana »

Đurić čestitao stranačkim kolegama 17. godišnjicu osnivanja: Verujem da je SNS i danas najbolja politička porodica u Srbiji
Blic pre 1 satjoš 4 povezane

U Evropskom parlamentu o Srbiji: Rasprava o padu nadstrešnice i studentskim protestima, Kos pozvala na mir sa obe strane
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Borko Stefanović za „Danas“ iz Strazbura nakon zastrašujućeg izveštaja o Srbiji u Evropskom parlamentu
Danas pre 2 satajoš 2 povezane