Povezane vesti

JK tvrdi: Osoba po imenu Vranješ O. viđena je u kolima ispred moje kuće, obavestila sam policiju

JK tvrdi: Osoba po imenu Vranješ O. viđena je u kolima ispred moje kuće, obavestila sam policiju

Telegraf 09.01.2020
Jelena Karleuša se oglasila na Instagramu. Jelena Karleuša oglasila se preko svog Instagram profila i napisala da ju je obezbeđenje obavestilo da se ispred njene kuće pojavila osoba po imenu Vranješ O. Pevačica je objasnila da ovim putem obavestila… »
Posle Vranješeve poruke da je "nakaza", Karleuša se pojavila ovako! (foto)

Posle Vranješeve poruke da je "nakaza", Karleuša se pojavila ovako! (foto)

Mondo 09.01.2020
Buran dan za Jelenu Karleušu i fudbalera Ognjena Vranješa. Buran dan za Jelenu Karleušu i fudbalera Ognjena Vranješa Pevačica Jelena Karleuša, koja se početkom prošle godine našla u centru skandala s fudbalerom Ognjenom Vranješom, kojem je… »
Karleuša zvala policiju: Osoba po imenu Vranješ se mota ispred moje kuće!

Karleuša zvala policiju: Osoba po imenu Vranješ se mota ispred moje kuće!

Mondo 09.01.2020
Fudbaler odgovorio, pa Jelenu nazvao "bolesnicom i nakazom"! Fudbaler odgovorio, pa Jelenu nazvao "bolesnicom i nakazom"! Jelena Karleuša je obavestila svoje pratioce na Instagramu da je navodno fudbaler Ognjen Vranješ viđen kako se mota oko njene… »
Bolesnice i nakazo, idi se leči! Vranješ odgovorio JK na optužbe da je proganja! Tvrdi da joj nije bio ispred kuće

Bolesnice i nakazo, idi se leči! Vranješ odgovorio JK na optužbe da je proganja! Tvrdi da joj nije bio ispred kuće

Kurir 09.01.2020
Fudbaler Ognjen Vranješ oglasio povodom optužbi da je proganjao Jelenu Karleušu ispred njene kuće zbog čega ga je pevačica prijavila i policiji. Vranješ, kako tvrdi, nije mogao da bude ispred njene kuće zbog utakmice koju ima u nedelju. Ne volim… »

Vesti dana »