Povezane vesti

Stanković o odlasku Marina: Bio je sa loptom "na ti", ali Zvezda može bez svakoga

Stanković o odlasku Marina: Bio je sa loptom "na ti", ali Zvezda može bez svakoga

Večernje novosti 10.01.2020
Marko je, kada sam došao, izrazio želju da ode. Rekao je da je ostvario svoj dečački san time što je igrao za Crvenu zvezdu, što je izašao pred prepunu "Marakanu", kaže Dejan Stanković. POČELA je Dekijeva trenerska "era" u Crvenoj zvezdi. Dejan… »
Stanković: Želim da napravim novu ličnu kartu Crvene zvezde! Marin nije bio sa loptom na ‘vi’…

Stanković: Želim da napravim novu ličnu kartu Crvene zvezde! Marin nije bio sa loptom na ‘vi’…

Hot sport 10.01.2020
Novi trener Crvene zvezde Dejan Stanković po prvi put je okupio igrače i krenuo u stvaranje, nadaju se na ‘Marakani’, nove ere. (Sa stadiona ‘Rajko Mitić’ – Darko Noveski) Prve reči Stankovića mogu da uliju poverenje navijačima. – Sutra… »
Stanković: Nemam ja 11 bodova prednosti, tako ću se i ponašati; probaću da napravim novu ličnu kartu Crvene zvezde

Stanković: Nemam ja 11 bodova prednosti, tako ću se i ponašati; probaću da napravim novu ličnu kartu Crvene zvezde

Mozzart sport 10.01.2020
"Imamo dosta klinaca, gledaćemo da svako od njih dobije šansu", poručio novi trener crveno-belih. Novi trener Crvene zvezde Dejan Stanković u svom prvom obraćanju medijima, "u uniformi", poručio je da se ne obazire na razliku koju Crvena zvezda ima… »
Stanković: Ja nemam 11 bodova prednosti, pravim novu ličnu kartu Zvezde!

Stanković: Ja nemam 11 bodova prednosti, pravim novu ličnu kartu Zvezde!

Mondo 10.01.2020
"Pitajte slobodno Terzića i Mrkelu, zajedno sa njima radimo na 'merkatu'", kazao je trener Crvene zvezde. "Pitajte slobodno Terzića i Mrkelu, zajedno sa njima radimo na 'merkatu'", kazao je trener Crvene zvezde. Dejan Stanković izvršio je prvu… »
Stanković: Krećemo od nule, kao da nemamo 11 bodova prednosti

Stanković: Krećemo od nule, kao da nemamo 11 bodova prednosti

Danas 10.01.2020
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je danas da će se ekipa ponašati kao da nema 11 bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Partizan. „Lično nemam 11 bodova prednosti jer krećem od nule. To ću probati da prebacim i na igrače. Očekujem… »
Počela dekijeva era! Stanković iznenada promenio plan, evo šta kaže o odlasku Marina, ali i Zvezdinom budućim transferima!

Počela dekijeva era! Stanković iznenada promenio plan, evo šta kaže o odlasku Marina, ali i Zvezdinom budućim transferima!

Sportal blic 10.01.2020
Počela je nova era u Crvenoj zvezdi jer se po prvi put pred novinarima Dejan Stanković pojavio u opremi crveno-belih i kao trener. On je ovim činom zvanično započeo zimske pripreme crveno-belih i obratio se medijima: - Pozdravio bih sve i čestitao… »
Stanković otkrio zašto je Marin napustio Zvezdu i najavio nove odlaske: Ovaj klub može bez svakoga!

Stanković otkrio zašto je Marin napustio Zvezdu i najavio nove odlaske: Ovaj klub može bez svakoga!

Telegraf 10.01.2020
Novi trener crveno-belih obavio prozivku. Dejan Stanković odradio prvu prozivku kao trener Crvene zvezde. Na prvom spisku crveno-belih bilo je 30 fudbalera, a prvom timu priključeni su i neki od bisera Grafičara. Stanković je pozdravio sve novinare i… »

Vesti dana »