Povezane vesti
Poruka Takume Asana: ''Ja ću brinuti o Partizanu, a ti...''
Sportske.net 10.01.2020
Oglasio se Partizanov Japanac. Povod je odlazak golmana Partizana Filipa Kljajića u japansku Omiju, a njegov doskorašnji saigrač, japanski internacionalac Takuma Asano uputio mu je zanimljivu poruku. ''Pozdrav, Kljajo. Čujem da si u Omiji, želim ti toplu… »
"Kljajo, ja ću ti paziti: Partizan!" Asano je još jednom pokazao kakva je faca, evo šta je rekao dojučerašnjem saigraču!
Sportal blic 10.01.2020
Filip Kljajić je pre dva dana potpisao dvogodišnjim ugovor sa Omijom, japanskim drugoligašem, a ko bi mogao bolje da ga uputi u ovu kulturu od dojučerašnjeg saigrača u Partizanu Takuma Asana. Asano je poslao golmanu originalnu poruku, a nakon što čujete… »
Asano kljajiću: Ja ću ovde paziti na Partizan, a ti mi čuvaj Japan (video)
Hot sport 10.01.2020
Povodom prelaska golmana Partizana, Filipa Kljajića u Omiju, oglasio se i japanski reprezentativac iz redova ‘parnog valjka’, Takuma Asano. Kljajić je odlučio da oprosti dugovanja crno-belih prema njemu, a zauzvrat je dobio priliku da kao slobodan igrač… »
Vesti dana »

Pogibija novinara i civila u izraelskom napadu na bolnicu u Gazi je za Netanjahua – nezgoda
Nova pre 59 minutajoš 37 povezanih

Uživo drama na frontu se nastavlja Poboljšan taktički položaj Rusa (foto/video)
Alo pre 4 minutajoš 34 povezane

Advokatica tehničara iz Hitne pomoći: "Moj klijent potpuno opravdano odbio da se izloži opasnosti"
Radio 021 pre 20 minutajoš 20 povezanih