Povezane vesti

Hodža Husein Hodžić podržao odbranu svetinja: Tu sam da budem na pomoći braći i komšijama (video)

Hodža Husein Hodžić podržao odbranu svetinja: Tu sam da budem na pomoći braći i komšijama (video)

Večernje novosti 10.01.2020
Nije jedini problem očuvanje imovine, već je veće iskušenje očuvati veru, rekao je hercegnovski efendija Husein Hodžić. Hrišćanskim pozdravom „Mir Božiji, Hristos se rodi“ Božić je okupljenima na sinoćnjem molebanu u Herceg Novom… »
Hodža Husein Hodžić podržao pravoslavce: Još je Marko Miljanov rekao da je čojstvo i junaštvo braniti drugačije od…

Hodža Husein Hodžić podržao pravoslavce: Još je Marko Miljanov rekao da je čojstvo i junaštvo braniti drugačije od…

Kurir 10.01.2020
Na sinoćnjem molebanu u Herceg Novom, u crkvi Svetog Spasa, narod koji je krenuo u molitvenu šetnju do crkve Svetog Arhangela Mihaila u Starom gradu pridružio se i obratio hercegnovski efendija Husein Hodžić. Hrišćanskom porukom "Mir Božiji… »
Hodža Husein Hodžić podržao odbranu svetinja: Bog me pozvao da budem na pomoći bratu i komšiji

Hodža Husein Hodžić podržao odbranu svetinja: Bog me pozvao da budem na pomoći bratu i komšiji

Sputnik 10.01.2020
Hrišćanskim pozdravom „Mir Božiji, Hristos se rodi“ Božić je okupljenima na sinoćnjem molebanu u Herceg Novom čestitao hercegnovski efendija Husein Hodžić, predsednik Islamske zajednice Crne Gore za Budvu i Boku, savetnik reisa za… »
Na molebanu i protestnoj šetnji u Novom i efendija Huesin Hodžić (foto)

Na molebanu i protestnoj šetnji u Novom i efendija Huesin Hodžić (foto)

Večernje novosti 10.01.2020
Molebani i protestne litije protiv Zakona o slobodi veroispovesti koji je stupio na snagu, nakon božićnih praznika nastavljeni su u Herceg Novom i u narednom periodu biće organizovani četvrtkom i nedeljom. Molebani i protestne litije protiv Zakona o… »

Vesti dana »