Povezane vesti
Kako ostati ljubazan u užurbanoj i stresnoj svakodnevici
RTV 10.01.2020
NOVI SAD - Deo slobodnog vremena koristimo za nabavku potrepština. Kupovina je za jedne obaveza, za druge zadovoljstvo, a mi smo popričali i sa kupcima i sa trgovcima o tome kako vide sebe i druge u situacijama kada nešto traže, odnosno prodaju. Kako u… »
Šta nas "kupuje" pri kupovini?
RTV 10.01.2020
NOVI SAD - Deo slobodnog vremena, svi koristimo za nabavku, odnosno kupovinu potrepština za sebe i one koje volimo. Kupovina je za jedne obaveza, za druge zadovoljstvo, a mi smo popričali i sa kupcima i sa trgovcima o tome kako vide sebe i druge u… »
Vesti dana »

Privatno obezbeđenje, fantomke i policijski kordon: Opozicija ne učestvuje u radu Skupštine Zaječara dok se ne ukloni privatno obezbeđenje (VIDEO)
Insajder pre 5 satijoš 31 povezana

Zelenski sa Trampom razgovarao o sankcijama Rusiji i vojnoj saradnji
N1 Info pre 2 satajoš 28 povezanih

Šapić: Trg republike, Terazije, Vasina ulica - do 1. septembra puštanje saobraćaja
Beta pre 5 satijoš 26 povezanih

Vučić dočekao Đorđu Meloni u Beogradu: "Srbija ne zaboravlja one koji su uz nas u ključnim trenucima"
N1 Info pre 15 minutajoš 22 povezane