Povezane vesti
Protest "Saveza za Srbiju" u Novom Sadu
RTV 10.01.2020
NOVI SAD - Protest "Saveza za Srbiju“ održan je u Novom Sadu. Okupljenima su se na Pozorišnom trgu obratili novinar i publicista Srđan Škoro i publicista Đorđe Randelj. Kako su govornici istakli bojkot izbora je za njih jedina opcija, a političke… »
Protest SzS u Novom Sadu: Srbija je jednopartijska država
N1 Info 10.01.2020
Novinar i publicista Đorđe Randelj izjavio je na protestu opozicionog Saveza za Srbiju u Novom Sadu da je "ono što može da se vidi na televiziji u Srbiji primer klasične jednopartijske države". "Ovo što gledamo na televiziji je klasična… »
Na protestu Saveza za Srbiju glavna tema stanje u medijima
Radio 021 10.01.2020
Protest protiv režima Aleksandra Vučića održan je večeras na Pozorišnom trgu u Novom Sadu. Na skupu su govorili novosadski novinar i publicista Đorđe Randelj, kao i novinar i publicista iz Beograda Srđan Škoro, pa su okupljeni građani bili u… »
Vesti dana »

U Beogradu protest "Nismo vaše mete", blokade i odavanje pošte u više gradova; Student u Nišu uhapšen, pušten, pa ponovo uhapšen
RTV pre 48 minutajoš 62 povezane

Niški studenti saopštili da je uhapšen Arsen Milosavljević sa Medicinskog fakulteta
Nova pre 1 satjoš 22 povezane

Zelenski posetio istočnu Donjecku oblast, objavljeni snimci i fotografije: "Zahvaljujem se svim našim braniocima" (foto, video)
Blic pre 8 satijoš 18 povezanih