Povezane vesti

Pre tri nedelje nosili fenjer, sada ni Superliga nije daleko: Dabl-dabl Langovića pogurao OKK Beograd do pobede u Vršcu nakon…

Pre tri nedelje nosili fenjer, sada ni Superliga nije daleko: Dabl-dabl Langovića pogurao OKK Beograd do pobede u Vršcu nakon…

Mozzart sport 11.01.2020
Fantastična utakmica Zlatibora u Čajetini protiv Vojvodine, domaći brojali do 118, Lale do 108. Bolan je bio pogled na tabelu za navijače i košarkaše OKK Beograda nakon uvodnih 12 kola Košarkaške lige Srbije. Samo jednu pobedu su imali Klonferi do… »
Kevin Punter: Poludeo sam zbog izgubljene lopte!

Kevin Punter: Poludeo sam zbog izgubljene lopte!

Hot sport 11.01.2020
U pravoj drami u Vilerbanu Crvena zvezda je pobedila ASVEL trojkom Kevina Puntera dve sekunde pre kraja, čime je Amerikanac od tragičara postao junak. Igrala se Crvena zvezda juče sa živcoma svojih navijača. Gubila je 21 poen razlike, pa je povela i… »
"Baš sam: Popiz**o!" Umalo je postao tragičar, a na kraju Zvezdin heroj progovorio o detalju zbog kog je navijačima stalo…

"Baš sam: Popiz**o!" Umalo je postao tragičar, a na kraju Zvezdin heroj progovorio o detalju zbog kog je navijačima stalo…

Sportal blic 11.01.2020
Mnogi su sumnjivo vrteli glavom kada su videli da je Crvena zvezda potpisala Kevina Pantera. Od petka uveče i meča sa Asvelom (83:80) se to pretvorile u klimanje na spomen njegovog imena. Amerikanac je prošao put od tragičara do heroja, a onda sve to… »
Probuđeni Klonferi žele treću vezanu pobedu, za opstanak se bori u Lazarevcu i Staroj Pazovi

Probuđeni Klonferi žele treću vezanu pobedu, za opstanak se bori u Lazarevcu i Staroj Pazovi

Mozzart sport 11.01.2020
Četiri utakmice u Košarkaškoj ligi Srbije na programu su ove subote. Dve vezane pobede i sezona polako počinje da poprima potpuno drugačije obrise za ekipu OKK Beograda. Klonferi koji su do pre dve sedmice bili zakucani za dno tabele sa samo jednom… »
On nije čovek, to je Panter! Amerikanac ukrao šou Štimcu - drama, rolerkoster i velika pobeda Zvezde trojkom u finišu!

On nije čovek, to je Panter! Amerikanac ukrao šou Štimcu - drama, rolerkoster i velika pobeda Zvezde trojkom u finišu!

Sportal blic 10.01.2020
Nakon velikog preokreta Crvena zvezda je porazila Asvel u 18. kolu Evrolige rezultatom 83:80, trojku za trijumf postigao je Kevin Panter. Izvanrednu utakmicu odigrao je Vladimir Štimac koji je trojkom za rezultat 79:73 zadao konačan udarac Asvelu… »
Zvezda od minus 21 do pobede protiv Asvela

Zvezda od minus 21 do pobede protiv Asvela

Danas 10.01.2020
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su večeras u gostima ekipu Asvela sa 83:80 (13:30, 17:19, 34:16, 19:15), u utakmici 18. kola Evrolige. Zvezdu je do devete povede, a četvrte uzastopne vodio Vladimir Štimac sa 21 poenom, Kevin Panter je dodao 18, a… »
Čudo vladimira štimca u lionu! Centar za mesec i po dana dva puta razbio Asvel sa dva kluba, pa poručio: Doživeo sam "deža…

Čudo vladimira štimca u lionu! Centar za mesec i po dana dva puta razbio Asvel sa dva kluba, pa poručio: Doživeo sam "deža…

Sportal blic 10.01.2020
Najbolji učinak u pobedi Crvene zvezde nad Asvelom imao je Vladimir Štimac, koji je postigao 21 poen i odigrao ključne poteze u finišu. Bio je pokretačka snaga kada nije išlo u prvom poluvremenu, a i kada je išlo u trećem i četvrtom kvartalu. U… »

Vesti dana »