Povezane vesti

Otišla je moja prva ljubav! Smrt Nede Arnerić njih je bacio u očaj: Lepo spavaj, bila si neodoljiva

Otišla je moja prva ljubav! Smrt Nede Arnerić njih je bacio u očaj: Lepo spavaj, bila si neodoljiva

Kurir 11.01.2020
Glumica Neda Arnerić preminula je juče su svom stanu. Brat Predrag hteo je da je obiđe, ali je naišao na zaključana vrata. Angažovao je bravara, pa je onda i zatekao preminulu za trpezarijskim stolom. Tužna vest brzo se proširila, a Nedini brojni… »
"Izgledala je odlično, ne mogu da verujem da je mrtva": Komšinica Nede Arnerić glumicu srela juče

"Izgledala je odlično, ne mogu da verujem da je mrtva": Komšinica Nede Arnerić glumicu srela juče

Večernje novosti 10.01.2020
Proslavljena glumica Neda Arnerić danas je u svom stanu pronađena mrtva u 67. godini života. Proslavljena glumica Neda Arnerić danas je u svom stanu pronađena mrtva u 67. godini života. Ekipe Hitne pomoći i policije nalaze se ispred zgrade u kojoj… »
Ispred Nedine zgrade na Vračaru muk: Policija i Hitna pomoć u Dubljanskoj ulici, popaljena svetla u glumičinom stanu (foto…

Ispred Nedine zgrade na Vračaru muk: Policija i Hitna pomoć u Dubljanskoj ulici, popaljena svetla u glumičinom stanu (foto…

Večernje novosti 10.01.2020
Glumica Neda Arnerić pronađena je mrtva u svom stanu na Vračaru, a nju je za stolom u trpezariji pronašao brat Predrag. Glumica Neda Arnerić pronađena je mrtva u svom stanu na Vračaru, a nju je za stolom u trpezariji pronašao brat Predrag. Vrata… »
“Lepo spavaj Moja prva mamo” Bol u duši, kolege u suzama zbog smrti velike Nede Arnerić

“Lepo spavaj Moja prva mamo” Bol u duši, kolege u suzama zbog smrti velike Nede Arnerić

Blic 10.01.2020
Glumica Neda Arnerić preminula je danas u 67. godini života, a za sobom je ostavila neutešne članove prodice, prijatelje i kolege. Glumica Ana Franić na emotivan način se oprostila od legendarne umetnice Nede . Ona se putem društvene mreže… »
"Videla sam je, delovala je: Najnormalnije..." Komšije Nede Arnerić u šoku, ispred zgrade novinari i policija

"Videla sam je, delovala je: Najnormalnije..." Komšije Nede Arnerić u šoku, ispred zgrade novinari i policija

Blic 10.01.2020
Da se nešto čudno dešava shvatio je brat Predrag čim je večeras došao da obiđe Nedu Arnerić u njenom stanu na Vračaru. Kako saznajemo, pošto nije odgovarala, niti se javljala na telefon, on je iz straha da se njegovoj sestri nešto desilo… »
Brat zatekao Nedu Arnerić mrtvu za trpezarijskim stolom: Morao da obije vrata jer se nije javljala

Brat zatekao Nedu Arnerić mrtvu za trpezarijskim stolom: Morao da obije vrata jer se nije javljala

Večernje novosti 10.01.2020
Auto patrola na licu mesta obavila je razgovor sa njenim bratom Arnerić Predragom, koji je izjavio da je danas hteo da obiđe sestru. Neda Arnerić preminula je u 67. godini života. Auto patrola na licu mesta obavila je razgovor sa njenim bratom… »

Vesti dana »