Povezane vesti
Zbog mita uhapšeni direktor Infrastrukture železnice, kao i dva advokata i privrednik iz NS
Moj Novi Sad 11.01.2020
Ministar Nebojša Stefanović na konferenciji za medije objavio je da je direktror "Infrastruktura železnice Srbije" uhapšen zbog primanja mita. Pored njega uhapšene su još tri osobe. Uhapšen je M.J. (59), direktor JP "Infrastrukture železnice Srbije"… »
Uhapšen direktor Infrastruktura železnica Srbije zbog mita
Studio B 11.01.2020
Direktor JP „Infrastrukture Železnice Srbije“ i još tri osobe uhapšeni su zbog sumnje da su primali i davali mito u postpuku eksproprijacije zemljišta na trasi planirane izgradnje brze pruge, izjavio je ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović… »
Vesti dana »

Naoblačenje sa kišom sa juga Srbije stiže u ostale delove, temperature do 17 stepeni
RTV pre 1 satjoš 8 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA: Tramp sa Zelenskim u Beloj kući, Putin ga upozorava da mu ne da "tomahavk" – da li će svi za Budimpeštu
RTV pre 1 satjoš 8 povezanih

Uhapšen muškarac, kod sebe imao dve puške: Prve fotografije haosa u Beogradu na vodi: Policija blokirala celo naselje (foto, video)
Blic pre 6 satijoš 11 povezanih

Optužen Trampov bivši savetnik: Džon Bolton se tereti za prenos tajnih podataka: Objavio knjigu o radu u Beloj kući
Blic pre 8 satijoš 8 povezanih