Povezane vesti

Trinkijeri hvalio Jaramaza: Uložio je mnogo u poslednjih godinu dana

Trinkijeri hvalio Jaramaza: Uložio je mnogo u poslednjih godinu dana

Večernje novosti 11.01.2020
Mi „peglamo“ već mesec dana, biće padova sigurno. Znam koliko smo se potrošili, ali ne bunim se, kaže Andrea Trinkijeri. TRENER Partizana Andrea Trinkijeri je čestitao protivniku na meču koji je po njegovom mišljenju ličio na plej-of. -Drago… »
Trener partizana ponovo napravio šou: Trinkijeri blistao nakon brutalne završnice: "Već imam listu vina koje ću kupiti!"

Trener partizana ponovo napravio šou: Trinkijeri blistao nakon brutalne završnice: "Već imam listu vina koje ću kupiti!"

Sportal blic 11.01.2020
KK Partizan je trojkom Ognjena Jaramaza u poslednjoj sekundi utakmice protiv Cedevita Olimpije stigao do pobede rezultatom 96:95. Gledaoci u "Areni" prisustvovali su možda i najzanimljivijoj utakmici od starta sezone, a trener crno-belih, Andrea… »
Nestvarni prizori u Areni: Sve je stalo dok je lopta letela prema košu, a onda?! Delirijum svih prisutnih! /video/

Nestvarni prizori u Areni: Sve je stalo dok je lopta letela prema košu, a onda?! Delirijum svih prisutnih! /video/

Sportal blic 11.01.2020
Košarkaši Partizana pobedili su Cedevita Olimpiju rezultatom 96:95 u derbiju 15. kola ABA lige. Gledaoci u "Štark Areni" prisustvovali su možda i najboljem meču od starta sezone, a u neverovatnoj završnici Ognjen Jaramaz je pogodio trojku uz zvuk… »

Vesti dana »