Povezane vesti

Princ Vilijam: Tužan sam, ne mogu više da podržavam Harija

Princ Vilijam: Tužan sam, ne mogu više da podržavam Harija

RTS 12.01.2020
Princ Vilijam se nada da će se kraljevska porodica jednoga dana pomiriti. Čitav život sam podržavao brata, ali više ne mogu, rekao je Vilijam u prvoj izjavi za medije nakon što su princ Hari i njegova supruga Megan odlučili da se odreknu svih… »
"Nisam u stanju bratu ni ruku da mu pružim, da ga zagrlim": Princ Vilijam je očajan zbog odluke Megan i Harija, neće da…

"Nisam u stanju bratu ni ruku da mu pružim, da ga zagrlim": Princ Vilijam je očajan zbog odluke Megan i Harija, neće da…

Blic 12.01.2020
Najava napuštanja kraljevske porodice princa Harija i njegove supruge Megan Markl podigla je celu planetu na noge, a sada se oglasio princ Vilijam, i nije krio ozlojeđenost. Princ Vilijam je stranim medijima priznao kako je očajan i tužan, jer je… »
Hari i Megan za odmor dobili dvorac od misteriznog rusa: Moguće da se iza poklona krije mračan motiv

Hari i Megan za odmor dobili dvorac od misteriznog rusa: Moguće da se iza poklona krije mračan motiv

Večernje novosti 12.01.2020
Kraljevski par odbio je poziv britanskog lista "Dejli mejl" da otkrije identitet misterioznog vlasnika vile. PRINC Hari i Megan Markl odbili su da otkriju ime tajnog multimilionera koji je ustupio bračnom paru svoj kanadski dvorac za godišnji odmor, a… »
Prva izjava princa Vilijama posle Megzita: "Ceo život sam podržavao brata, štitio ga. Više ne mogu"

Prva izjava princa Vilijama posle Megzita: "Ceo život sam podržavao brata, štitio ga. Više ne mogu"

Večernje novosti 12.01.2020
Vojvoda od Kembridža je rekao da je tužan zbog odluke princa Harija da se odvoji od kraljevske porodice i što kraljevska porodica "više nije tim" - Ceo život sam podržavao brata, ali više ne mogu - rekao je princ Vilijam u prvoj izjavi nakon što… »

Vesti dana »