Povezane vesti

Crna gora se digla na noge! Hiljade ljudi na litiji u Baru koju predvodi mitropolit Amfilohije! (foto)

Crna gora se digla na noge! Hiljade ljudi na litiji u Baru koju predvodi mitropolit Amfilohije! (foto)

Srbija danas 12.01.2020
Hiljade ljudi prisustvuje litiji u Baru, koja je počela u 10:30 a koju sa sveštenstvom predvodi mitropolit Amfilohije. Pre litije, sužio je Svetu arhijerejsku liturgiju u Hramu Svetog Jovana Vladimira u Baru. Po blagoslovu Episkopskog saveta SPC u… »
Kuči stigli u Podgoricu: Hiljade ljudi ispred Hrama u odbrani pravoslavlja (video)

Kuči stigli u Podgoricu: Hiljade ljudi ispred Hrama u odbrani pravoslavlja (video)

Srbija danas 12.01.2020
U Podgorici su se okupile hiljade vjernika koji su odlučni u odbrani SPC. Oni mirnim šetnjama izrašavaju protivljenje novousvojenom zakonu o otimanju imovine SPC U Podgorici su se okupile hiljade vernika koji su odlučni u odbrani SPC. Oni mirnim… »
Kuči stižu u podgoricu na litiju: Neverovatne scene iz Crne Gore, nastavlja se borba za svetinje (video)

Kuči stižu u podgoricu na litiju: Neverovatne scene iz Crne Gore, nastavlja se borba za svetinje (video)

Srbija danas 12.01.2020
Neverovatne scene u Crnoj Gori koja se nakon Božića vratila litijama, koje su znak prkosa zakonu koji otima svetinje SPC. Tako su snimljene kolone Kuča koji su krenuli na litiju u Podgorici. Ranije danas je održana litija u Baru, a večeras se… »
Hiljade građana predvođeni Amfilohijem na protestnoj litiji u Baru

Hiljade građana predvođeni Amfilohijem na protestnoj litiji u Baru

Telegraf 12.01.2020
Iz Mitropolije crnogorsko-primorske (MCP) je ranije najavljeno da će nakon Božića okupljanja biti organizovana dva puta sedmično - četvrtkom i nedeljom. Hiljade Barana okupilo se kako bi učestvovalo na današnjoj protestnoj litiji u Baru. Litiju… »
Maknite mi tu zastavu: Sveštenika nepriznate CPC „napao“ simbol države /video/

Maknite mi tu zastavu: Sveštenika nepriznate CPC „napao“ simbol države /video/

Sputnik 12.01.2020
Sveštenicima nepriznate CPC sada „preti“ i zastava Crne Gore... Nakon "bezobzirne" tende, nepriznatoj CPC sada „preti“ i državna zastava, prenosi portal IN4S. Iznervirani sveštenik na koga se obrušila zastava Crne Gore u jednom trenutku je… »
Miraševog raspopa napala crnogorska zastava: Urnebesni snimak se širi internetom - "Maknite mi to!" (video)

Miraševog raspopa napala crnogorska zastava: Urnebesni snimak se širi internetom - "Maknite mi to!" (video)

Srbija danas 12.01.2020
Sveštenicima nepriznate CPC sada "preti" i zastava Crne Gore... Nakon "bezobzirne" tende, koja se srušila na glavu šefu ove nevladine organizacije, sada im "preti" i državna zastava. Iznervirani sveštenik na koga se obrušila zastava Crne Gore u… »

Vesti dana »