Povezane vesti

Vučić: Uveren sam da Mihajlović nema veze sa slučajem Jevtić

Vučić: Uveren sam da Mihajlović nema veze sa slučajem Jevtić

Dnevnik 12.01.2020
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je lično uveren da ministarka Zorana Mihajlović nema veze sa slučajem zbog kojeg je uhapšen direktor Infrastruktura železnica Miroljub Jevtić. "Nisam čuo da je Zoranu neko… »
Vučić: Ubeđen sam da Zorana Mihajlović nema veze sa uhapšenim direktorom železnica

Vučić: Ubeđen sam da Zorana Mihajlović nema veze sa uhapšenim direktorom železnica

Novi magazin 12.01.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je ubeđen da ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović "nema nikakve veze" sa aferom u kojoj je direktor Infrastruktura Železnica Srbije Miroljub Jevtić… »
Vučić: Ubeđen sam da Zorana nema nikakve veze sa aferom u Železnicama

Vučić: Ubeđen sam da Zorana nema nikakve veze sa aferom u Železnicama

N1 Info 12.01.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je ubeđen da ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović "nema nikakve veze" sa aferom u kojoj je direktor Infrastruktura Železnica Srbije Miroljub Jevtić… »
Mihajlović: Nemam veze sa optužbama zbog kojih je uhapšen direktor ‘Infrastruktura železnice Srbije’

Mihajlović: Nemam veze sa optužbama zbog kojih je uhapšen direktor ‘Infrastruktura železnice Srbije’

Slobodna Evropa 12.01.2020
Potpredsednica Vlade i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je da nema nikakve veze sa optužbama zbog kojih je uhapšen v. d. generalnog direktora "Infrastrukture železnice Srbije" Miroljub Jevtić… »
Mihajlović: Nemam nikakve veze sa optužbama, dostupna sam u svakom trenutku za nadležne

Mihajlović: Nemam nikakve veze sa optužbama, dostupna sam u svakom trenutku za nadležne

Novi magazin 12.01.2020
Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka gradjevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je danas da nema nikakve veze sa optužbama zbog kojih je uhapšen direktor "Infrastrukture železnice Srbije", da očekuje od nadležnih da… »
Mihajlović: Nemam veze sa optužbama zbog kojih je uhapšen Jevtić

Mihajlović: Nemam veze sa optužbama zbog kojih je uhapšen Jevtić

N1 Info 12.01.2020
"Ni na koji način nisam učestvovala i nemam nikakve veze sa optužbama zbog kojih je uhapšen v. d. generalnog direktora "Infrastrukture železnice Srbije" Miroljub Jevtić", izjavila je potpredsednica Vlade i ministarka građevinarstva, saobraćaja i… »

Vesti dana »