Povezane vesti

„Ja te volim Srbijo“: Novak i ekipa skakali i pevali od sreće /video/

„Ja te volim Srbijo“: Novak i ekipa skakali i pevali od sreće /video/

Sputnik 12.01.2020
Srpski reprezentativci nisu mogli da sakriju oduševljenje posle velikog uspeha u Australiji. Srbija je osvojila prvo izdanje ATP Kupa! U Sidneju su savladali selekciju Španije ukupnim rezultatom 2:1 i došli do trofeja. Kao što se i očekivalo, po… »
Srbija šampion ATP teniskog kupa

Srbija šampion ATP teniskog kupa

Slobodna Evropa 12.01.2020
Reprezentacija Srbije osvojila je u nedelju ATP Kup u Australiji, pobedom u finalu nad reprezentacijom Španije. Ekipa Nenada Zimonjića savladala je Španiju sa 2:1, a pobedonosni bod srpskom timu doneo je dubl u sastavu Novak Đoković - Viktor Troicki… »
Srbija osvojila ATP kup

Srbija osvojila ATP kup

Sputnik 12.01.2020
Teniska reprezentacija Srbije osvojila je danas premijerno izdanje ATP Kupa u Sidneju, pošto je u finalu, posle preokreta, pobedila Španiju ukupnim rezultatom 2:1. Odlučujući poen Srbiji doneli su Novak Đoković i Viktor Troicki u dublu, koji su… »
Brnabić teniserima: Vi ste ponos Srbije

Brnabić teniserima: Vi ste ponos Srbije

Studio B 12.01.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić čestitala je teniserima reprezentacije Srbije osvajanje ATP kupa u Australiji. „Srbija je šampion prvog izdanja ATP CUP u Australiji. Bravo za naše momke koji su još jednom obradovali naciju. Hvala vam na svemu, vi ste… »
Neki ne znaju da se ponašaju na tenisu, nije to fudbal: Nadal prozvao srpske navijače u Sidneju

Neki ne znaju da se ponašaju na tenisu, nije to fudbal: Nadal prozvao srpske navijače u Sidneju

Telegraf 12.01.2020
Izdvojio je malu grupu pristalica Srbije. Španski teniser Rafael Nadal kritikovao je publiku u Sidneju posle meča sa Novakom Đokovićem u finalu ATP Kupa u Australiji. Nezvanično svetsko prvenstvo u tenisu je završeno pobedom Srbije jer je posle… »
Premijerka i predsednik Srbije čestitali teniserima: Vi ste ponos Srbije

Premijerka i predsednik Srbije čestitali teniserima: Vi ste ponos Srbije

Telegraf 12.01.2020
Teniska reprezenatcija Srbije osvojila je danas premijerno izdanje ATP Kupa u Sidneju, pošto je u finalu posle preokreta pobedila Španiju ukupnim rezultatom od 2:1. Premijerka i predsednik Srbije, Ana Brnabić i Aleksandar Vučić, čestitali su… »
Srpski tim se raduje posle trijumfa na ATP kupu u Sidneju

Srpski tim se raduje posle trijumfa na ATP kupu u Sidneju

Prva 12.01.2020
Teniske reprezentacije Srbije pobednik je premijernog izdanja ATP Kupa! U velikom finalu u "Ken Rouzvol" areni, naš tim je pobedio šampione Dejvis kupa, reprezentaciju Španiju rezultatom 2:1. Srbija je na putu do finala u grupnoj fazi u Brizbejnu bila… »
Od očajnog starta i drame do trofeja ATP Kupa: Ovim poenom je Novak upisao Srbiju u tenisku istoriju

Od očajnog starta i drame do trofeja ATP Kupa: Ovim poenom je Novak upisao Srbiju u tenisku istoriju

Telegraf 12.01.2020
Ogromnu želju pokazali su srpski teniseri i došli do pobede. Teniska reprezentacija Srbije osvojila je prvi, istorijski ATP Kup u Sidneju, pošto je u velikom finalu, u odlučujućem trećem meču, posle poraza Lajovića i pobede Novaka nad Nadalom… »
Ja te volim, ja te volim.... Ovako su teniseri Srbije u transu proslavili titulu sa navijačima

Ja te volim, ja te volim.... Ovako su teniseri Srbije u transu proslavili titulu sa navijačima

Telegraf 12.01.2020
Veliki broj srpskih navijača oduševljeno je slavio sa tneiserima. Teniska reprezentacija Srbije osvojila je prvi, istorijski ATP Kup u Sidneju, pošto je u velikom finalu, u odlučujućem trećem meču, posle poraza Lajovića i pobede Novaka nad… »
Novak poveo navijanje za Ducija, pa pozvao Srbe iz Sidneja: Idemo da pravimo žurku!

Novak poveo navijanje za Ducija, pa pozvao Srbe iz Sidneja: Idemo da pravimo žurku!

Telegraf 12.01.2020
Prvi utisci su mu da je ATP Kup jedan od njegovih najlepših momenata u karijeri. Srpski teniseri Novak Đoković i Viktor Troicki ostvarili su veliku pobedu u Sidneju, jedan sat iza ponoći i doneli Srbiji titulu osvajača ATP Kupa u finalu sa Španijom… »
Nadal o šokantnom propuštanju dubla: Mnogo sam igrao prethodnih dana, nemam energije

Nadal o šokantnom propuštanju dubla: Mnogo sam igrao prethodnih dana, nemam energije

Telegraf 12.01.2020
Tri su razloga što Španac nije mogao opet na teren. Španski teniser Rafael Nadal obrazložio je odluku da posle poraza od Novaka Đokovića u singl finalu ATP Kupa u Sidneju, ne izađe na teren i za dubl-meč protiv Srbije. Umesto Nadala, u paru sa… »
Đoković prepolovio Nadalovu prednost: Evo koliko je Nole zaradio igrajući za Srbiju!

Đoković prepolovio Nadalovu prednost: Evo koliko je Nole zaradio igrajući za Srbiju!

Telegraf 12.01.2020
Zaradio je zavidan broj bodova i imao i takmičarsku satisfakciju na ATP listi. Novak Đoković je u nedelju sa 2:0 u setovima, 6:2, 7:6 (4) pobedio Rafaela Nadala, Srbija je izjednačila u finalu ATP Kupa u Sidneju na 1-1, ali je ova pobeda imala i… »
Ljudi, podigli ste navijanje na drugi nivo, ostanite molim vas! Đokovićev apel Srbima u Sidneju

Ljudi, podigli ste navijanje na drugi nivo, ostanite molim vas! Đokovićev apel Srbima u Sidneju

Telegraf 12.01.2020
Đokoviću i ekipi je bitan trofej ATP Kupa. Srpski teniser Novak Đoković rekao je da ga je servis spasao u odlučujućim momentima meča sa Rafaelom Nadalom u finalu ATP Kupa u Sidneju gde je pobedom u singlu 6:2 i 7:6 (4) izjednačio rezultat na 1-1… »

Vesti dana »