Povezane vesti

„Ko da mi otme iz moje duše Kosovo“ — kako su Nole i srpski teniseri proslavili pobedu /video/

„Ko da mi otme iz moje duše Kosovo“ — kako su Nole i srpski teniseri proslavili pobedu /video/

Sputnik 12.01.2020
Srpski reprezentativci nastavili su slavlje i u svlačionici nakon pobede nad španskom reprezentacijom. Nakon što su veliki uspeh u Australiji proslavili pesmom „Ja te volim, ja te volim, ja te volim Srbijo“ na samom terenu, slavlje se nastavilo i… »
Ko da mi otme iz moje duše Kosovo? Nole pokrenuo pesmu, Vajda se selfirao uz tri prsta!

Ko da mi otme iz moje duše Kosovo? Nole pokrenuo pesmu, Vajda se selfirao uz tri prsta!

Telegraf 12.01.2020
Vrhunska atmosfera u svlačionici. Teniska reprezentacija Srbije burno je proslavila osvajanje ATP kupa u Australiji. Novak Đoković je snimio delić atmosfere u svlačionice, u kojoj je zagrmeo i "Vidovdan", a zatim i "Luda po tebe", uz začikavanje… »
Nole i Viktor uz šampanjac poveli "Marš na Drinu": ATP objavio jak snimak iz svlačionice Srbije!

Nole i Viktor uz šampanjac poveli "Marš na Drinu": ATP objavio jak snimak iz svlačionice Srbije!

Telegraf 12.01.2020
Sjajna atmosfera! Svetska teniska asocijacija je objavila delić atmosfere iz svlačionice Srbije! Novak Đoković, Viktor Troicki i ekipa su uspeli da oraspolože Dušana Lajovića posle poraza u finalu od Španaca, režiran je veliki preokret i naš tim… »

Vesti dana »