Povezane vesti

Svečano počeo 13. Kustendorf

Svečano počeo 13. Kustendorf

Politika 13.01.2020
MOKRA GORA - Farbanjem crne mačke na velikom platnu radi razbijanja sujeverja, uručenjem nagrade za buduće filmove Puriši Đorđeviću i filmom „Nevidljivi život” Karima Ajnuza, svečano je na Mećavniku počeo 13. Kustendorf. Na Mokru goru danas… »
Svečano otvoren festival Kustendorf na Mećavniku

Svečano otvoren festival Kustendorf na Mećavniku

N1 Info 13.01.2020
Obraćanjem ministra kulture i informisanja Vladana Vukosavljevića i reditelja Emira Kusturice, večeras je u Mećavniku počeo 13. Međunarodni filmski i muzički festival Kustendorf. U žiriju ovogodišnjeg festivala su italijanski reditelj, pisac i… »
Počinje filmski Kustendorf

Počinje filmski Kustendorf

Politika 13.01.2020
Ovogodišnji, 13. po redu Međunarodni filmski i muzički festival Kustendorf počinje večeras u 19 časova na Mećavniku i trajaće do 18. januara uz prikazivanje 21 filma domaćih i inostranih autora u takmičarskom programu. Prestižni filmski skup… »
Sve spremno za 13. Kustendorf: Stigli Puriša Đorđević, Paolo Virci, Džoni Ma, Vukosavljević...

Sve spremno za 13. Kustendorf: Stigli Puriša Đorđević, Paolo Virci, Džoni Ma, Vukosavljević...

Blic 13.01.2020
U već čuvenom Drvengradu u Mokroj Gori večeras počinje 13. Filmsko-muzički festival, a prvi gosti su počeli da pristižu tokom popodneva. Među prvima je stigao naš čuveni reditelj Puriša Đorđević kome je ove godine posvećen program… »
Poznati režiser puriša Đorđević na kustendorfu: Ovde su me '41. jurili Nemci, ja sam bio u partizanima (kurir TV)

Poznati režiser puriša Đorđević na kustendorfu: Ovde su me '41. jurili Nemci, ja sam bio u partizanima (kurir TV)

Kurir 13.01.2020
Reporter Kurira razgovarao je sa poznatim srpskim filmski režiserom i scenaristom Mladomirom Purišem Đorđevićem na trinaestom Međunarodnom filmskom i muzičkom festivalu „ Kustendorf“ i tom prilikom otkrio kada se na tom području našao… »
Počinje trinaesti Kustendorf

Počinje trinaesti Kustendorf

Danas 13.01.2020
Trinaesti Međunarodni filmski i muzički festival Kustendorf počinje večeras na Mećavniku i trajaće do 18. januara. Festival će svečano otvoriti u 19 časova ministar kulture i informisanja, Vladan Vukosavljević i osnivač Kustendorfa Emir… »
Na mećavniku počinje 13.: Kustendorf "Nevidljivi život" otvara festival

Na mećavniku počinje 13.: Kustendorf "Nevidljivi život" otvara festival

Blic 13.01.2020
U već čuvenom Drvengradu u Mokroj Gori večeras počinje 13. Filmsko-muzički festival, koji do 18. januara u takmičarskom programu obuhvata 21 film mladih stvaralaca iz zemlje i inostranstva. Nakon svečanog otvaranja (20) u kojem glavne uloge igraju… »

Vesti dana »