Povezane vesti

Nadal vređao Srbe: Dođu na tribine sa malo više supstanci u telu...

Nadal vređao Srbe: Dođu na tribine sa malo više supstanci u telu...

Mondo 13.01.2020
Španac je na konferenciji za medije pred španskim medijima bio još oštriji u komentarima na račun srpskih navijača na ATP kupu. Španac je na konferenciji za medije pred španskim medijima bio još oštriji u komentarima na račun srpskih navijača… »
Nadal o srpskim navijačima: Dođu sa više supstanci u telu...

Nadal o srpskim navijačima: Dođu sa više supstanci u telu...

Sportski žurnal 13.01.2020
- Volim ja podršku koju pružaju svojoj zemlji, ali postoje trenuci kada treba da poštujete i druge igrače - rekao je Nadal. Najbolji teniser sveta Španac Rafael Nadal posle poraza od Srbije u finalu ATP kupa uvredio je srpske navijače izjavom da su… »
Pijani i drogirani: Srbi?! Svet je šokiran, opšta neverica zbog toga šta je Nadal rekao Špancima posle poraza od Novaka…

Pijani i drogirani: Srbi?! Svet je šokiran, opšta neverica zbog toga šta je Nadal rekao Špancima posle poraza od Novaka…

Sportal blic 13.01.2020
Nakon što je Novak Đoković u finalu ATP kupa pobedio Rafaela Nadala u dva seta i time izborio "majstoricu" u meču Srbija - Španija, koju je Nole sa Viktorom Troickim u dublu rešio u korist "orlova" za konačnih 2:1 i titulu, najveći as "crvene… »
Srđan Đoković: Novak je nacionalista, uvek uz Kosovo!

Srđan Đoković: Novak je nacionalista, uvek uz Kosovo!

Sportski žurnal 13.01.2020
On je ovim rečima gostujući na TV prva prokomentarisao činjenicu da je Novak zajedno sa kolegama iz reprezentacije osvajanje ATP kupa u Sidneju slavio uz „Marš na Drinu“ i „Vidovdan“. Srđan Đoković, otac najboljeg srpskog tenisera Novaka… »
Srđan Đoković: Novak je nacionalista, kao i ja! Uvek ćemo biti uz naš narod i Kosovo (video)

Srđan Đoković: Novak je nacionalista, kao i ja! Uvek ćemo biti uz naš narod i Kosovo (video)

Hot sport 13.01.2020
Teniseri Srbije su titulu na ATP Kupu proslavili zajednički u svlačionici, pevao se Vidovdan i Marš na Drinu, a pojedinim političarima sa Kosova to je zasmetalo. Srđan Đoković je na gostovanju na TV Prva govorio o tome. – Odakle god da ste…… »
Šta će sada reći Priština? Srđan Đoković: Novak je nacionalista, Kosovo je naša sveta zemlja na koju ste vi ušli…

Šta će sada reći Priština? Srđan Đoković: Novak je nacionalista, Kosovo je naša sveta zemlja na koju ste vi ušli…

Večernje novosti 13.01.2020
Mi volimo svoj narod i svoju zemlju, ali ne mrzimo tuđe narode i tuđu zemlju. Vi ste ušli u našu zemlju i, da znate, to je naša sveta zemlja, kao što je za Jevreje Jerusalim. Srbija je osvojila premijerno izdanje ATP kupa. Novak Đoković je još… »
Srđan Đoković: Novak je nacionalista, kao i ja! Kosovo će uvek biti srpsko!

Srđan Đoković: Novak je nacionalista, kao i ja! Kosovo će uvek biti srpsko!

Mondo 13.01.2020
"Nemojte da mislite da će se to promenit za deset, dvadeset, sto ili hiljadu godina. Uvek će Kosovo biti srce Srbije i tako će biti za navek", kazao je Srđan Đoković gostujući na TV Prva. "Nemojte da mislite da će se to promenit za deset… »
"Ali, nadal nije mogao lepo da: Spava!" Ovako je CNN izvestio o ATP tituli koju su Novak Đoković i Srbija osvojili u Sidneju

"Ali, nadal nije mogao lepo da: Spava!" Ovako je CNN izvestio o ATP tituli koju su Novak Đoković i Srbija osvojili u Sidneju

Sportal blic 13.01.2020
Novak Đoković je sa dve pobede u finalu ATP kupa, najpre nad Rafaelom Nadalom, a onda i zajedno sa Viktorom Troickim u dublu, doneo Srbiji trijumf nad Španijom (2:1) i titulu, o čemu je američki CNN izvestio na poseban način. "Čovek koji je osvojio… »

Vesti dana »