Povezane vesti

Ni Novak i Viktor, ni Lajbah i Klif Ričard – niko ko peva “Marš na Drinu” nije “četnik” i “šovinista”: Zašto…

Ni Novak i Viktor, ni Lajbah i Klif Ričard – niko ko peva “Marš na Drinu” nije “četnik” i “šovinista”: Zašto…

Nedeljnik 13.01.2020
Foto: Profimedia Ko zlo misli dok neko peva, sam u nju upada – u rupu zajedljivosti potkrepljenu neinformisanošću, u rupu sopstvene gluposti, kako vam volja. Srbija je osvojila ATP kup, srpski teniseri su proslavljali, pevali i pili šampanjac, a… »
Đokovićev otac odgovorio na uvredu: Novak jeste nacionalista, ali mi ne mrzimo tuđ narod /video/

Đokovićev otac odgovorio na uvredu: Novak jeste nacionalista, ali mi ne mrzimo tuđ narod /video/

Sputnik 13.01.2020
Otac Novaka Đokovića, Srđan Đoković, prokomentarisao je za TV „Prvu“ napade na najboljeg srpskog tenisera koje su stigle od kosovskog ambasadora u Bugarskoj. Naime, predstavnik Prištine u Bugarskoj Edon Cana komentarisao je na Tviteru način na… »
Srđan Đoković brutalno odgovorio kosovskom ambasadoru koji je vređao Novaka!

Srđan Đoković brutalno odgovorio kosovskom ambasadoru koji je vređao Novaka!

Telegraf 13.01.2020
Otac najboljeg srpskog tenisera gospodski odgovorio primitivcu koji je vređao Đokovića zbog pesme o Kosovu. Srđan Ðoković, otac najboljeg srpskog tenisera Novaka Ðokovića, rekao je da je njegov sin nacionalista, kao što je i on sam, kao i većina… »
Đurić:Mržnja otkriva karakter onih koji je ispoljavaju

Đurić:Mržnja otkriva karakter onih koji je ispoljavaju

Studio B 13.01.2020
Direktor Kancelarije za KiM Marko Ðurić ocenio je da je mržnja koju je prema sportisti pokazao predstavnik Prištine u Bugarskoj Edon Cana, otkriva karakter onih koji je ispoljavaju. „Novaku Ðokoviću, koji potiče sa Kosova i Metohije, žele da… »
Sraman izliv mržnje iz Prištine kakav do sada nije viđen! "Đoković je primitivac i nacionalista"

Sraman izliv mržnje iz Prištine kakav do sada nije viđen! "Đoković je primitivac i nacionalista"

Srbija danas 13.01.2020
Još jedan sraman potez! Ambasador takozvane države Kosovo u Bugarskoj Edon Cana putem društvene mreže Tviter napao je jednog od najboljih tenisera ikada, Novaka Đokovića. Ono što je isprovociralo Albanca jeste proslava srpskih tenisera nakon… »

Vesti dana »