Povezane vesti

Goca u suzama ispričala strašnu životnu priču: Sa 15 sam lutala po Beogradu, tukao me je svaki dan

Goca u suzama ispričala strašnu životnu priču: Sa 15 sam lutala po Beogradu, tukao me je svaki dan

Telegraf 13.01.2020
- Čokoladu smo kupovali jednom mesečno, ono malo životinjsko carstvo - rekla je Goca kroz suze. Gordana Goca Lazarević (65) progovorila je detinjstvu i teškim danima kada je, kako priznaje, čokoladu jela jednom mesečno. Majka joj je stradala u… »
"Tukao me svaki dan..." Potresna ispovest Goce Lazarević izaziva neizmernu tugu, sve je počelo kad joj je mama poginula

"Tukao me svaki dan..." Potresna ispovest Goce Lazarević izaziva neizmernu tugu, sve je počelo kad joj je mama poginula

Blic 13.01.2020
Pevačica Gordana Lazarević (65) progovorila je detinjstvu i teškim danima nakon što joj je mama poginula u saobraćajnoj nesreći. - Dok nisam počela da živim samostalno, namučila sam se mnogo. Sve je bilo surovo. Mama i tata su trbuhom za kruhom… »
“Bio je ljubomoran i tukao me svaki dan”,Goca Lazarević iznela svoju tužnu sudbinu! Niko neće ostati imun na ovo

“Bio je ljubomoran i tukao me svaki dan”,Goca Lazarević iznela svoju tužnu sudbinu! Niko neće ostati imun na ovo

Svet & Skandal 13.01.2020
Gordana Goca Lazarević prvi put u karijeri otvorila je dušu i ispričala bolne detalje iz mladosti koji je prate i danas kada je ostvarena žena i kada može sebi sve da priušti. Ona se kroz suze prisetila vremena kada je kao devojčica živela u… »
"Tukao me je svaki dan, pobegla sam na ulicu" - potresna ispovest pevačice!

"Tukao me je svaki dan, pobegla sam na ulicu" - potresna ispovest pevačice!

Mondo 13.01.2020
Gordana Goca Lazarević je prvi put u karijeri otvorila dušu o svom teškom odrastanju! Gordana Goca Lazarević je prvi put u karijeri otvorila dušu o svom teškom odrastanju! Pevačica je otkrila da je imala teško detinjstvo i da je bolni detalji iz… »

Vesti dana »