Povezane vesti

Poraz diktatorskog režima mila đukanovića: Urednik portala IN4S pušten na slobodu!

Poraz diktatorskog režima mila đukanovića: Urednik portala IN4S pušten na slobodu!

Srbija danas 13.01.2020
U Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici u posle saslušanja pušten je Gojko Raičević, glavni urednik portala IN4S. Njemu je sinoć određen pritvor, zbog vesti koja je navodno raširila paniku, pod nazivom "Eksplozija u Vili Gorica?". Tu vest su… »
Urednik IN4S nakon hapšenja za sd otkriva: Pravi razlog za moje hapšenje su pitanja koja sam postavio Dušku Markoviću

Urednik IN4S nakon hapšenja za sd otkriva: Pravi razlog za moje hapšenje su pitanja koja sam postavio Dušku Markoviću

Srbija danas 13.01.2020
U intervjuu za naš portal Raičević je objavio prave razloge za njegovo hapšenje. Urednik portala IN4S, Gojko Raičević, koji je juče uhapšen i zadržan u pritvoru u Crnoj Gori, pod optužbom da je vešću koja je objavljena na pomenutom portalu… »
Urednik borbe za sd nakon hapšenja: Sproveli su nas kao kriminalce, ali ova rečenica policajaca mi je ulila snagu

Urednik borbe za sd nakon hapšenja: Sproveli su nas kao kriminalce, ali ova rečenica policajaca mi je ulila snagu

Srbija danas 13.01.2020
Urednik crnogorskog portala Borba.me, Dražen Živković, kome je juče određen pritvor, nakon puštanja na slobodu a povodom hapšenja dao je izjavu za portal SrbijaDanas.com. Dražen Živković pozvan je na informativni razgovor po nalogu Osnovnog… »
Živković pušten na slobodu: Uredniku portala Borba ukinut pritvor, otkrio ko stoji iza svega! (video)

Živković pušten na slobodu: Uredniku portala Borba ukinut pritvor, otkrio ko stoji iza svega! (video)

Srbija danas 13.01.2020
Urednik portala Borba Dražen Živković pušten je na slobodu nakon što je saslušan u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici. Njemu je, kao i uredniku portala IN4S Gojku Raičeviću sinoć određen pritvor, zbog vesti koja je navodno raširila… »

Vesti dana »