Povezane vesti
Oslobođen vozač kamiona koji je 2012. učestvovao u nesreći kod Pančeva u kojoj je poginulo sedmoro ljudi
Blic 13.01.2020
Pančevca R.R, vozača kamiona koji je učestvovao u saobraćajnoj nesreći 2012. godine u kojoj je poginulo čak sedam osoba, Osnovni sud u Pančevu oslobodio je krivice, prenosi pančevački portal 013info. Odluka da vozač kamiona R. R. bude oslobođen doneta je… »
Vozač šlepera oslobođen krivice za smrt 7 braće u Pančevu: Mladići imali između 16 i 22 godine
Telegraf 13.01.2020
Pala žalba na presudu, očekuje se odluka Apelacionog suda. Osnovni sud u Pančevu oslobodio je krivice vozača kamiona za udes u kome je život izgubilo sedam osoba. Odluka da vozač kamiona R. R. (32) iz Pančeva bude oslobođen doneta je početkom novembra… »
Vesti dana »

Uhapšene dve osobe osumnjičene da su kamenicama razbile staklo na prostorijama SNS u Cvijićevoj ulici
Blic pre 4 satijoš 3 povezane

(Mape) oprez: Indeks toplotnog stresa na najvišem nivou! U četvrtak tropski dan, pa obrt: Temperatura naglo pada, spremite se za pljuskove i grmljavinu
Blic pre 5 satijoš 3 povezane

Ministri i funkcioneri SNS-a ispred Skupštine: Uz razgovor i utakmicu Crvene zvezde
Danas pre 1 satjoš 1 povezana