Povezane vesti
Seferovići oslobođeni krivice za smrt Memića
Slobodna Evropa 13.01.2020
Otac i sin, Bekrija i Ljubo Seferović, oslobođeni su u ponedjeljak (13. januar) krivice za izazivanje saobraćajne nesreće u kojoj je 8. februara 2016. godine stradao mladić iz Sarajeva Dženan Memić. Riječ je o ponovljenom postupku pred Kantonalnim sudom… »
Ponovo oslobođeni: Nisu krivi za smrt Dženana Memića
Blic 13.01.2020
Sudsko veće Kantonalnog suda u Sarajevu danas je po drugi put izreklo prvostepenu presudu kojom su Ljubo i Bekrija Seferović oslobođeni krivice za izazivanje saobraćajne nesreće u kojoj je 8. februara 2016. godine stradao Dženan Memić. Predsedavajući… »
Slučaj Memić: Seferovići oslobođeni krivice
Slobodna Evropa 13.01.2020
Kantonalni sud u Sarajevu danas je oslobodio krivice Ljubu i Bekriju Seferovića za izazivanje saobraćajne nesreće u kojoj je poginuo Dženan Memić. Dženan Memić je stradao u februaru 2016. godine. Zajedno s njim u ilidžanskoj Velikoj aleji je bila… »
Vesti dana »

Vučić: Kriza u BiH postaje žarište neizvesnosti, učinićemo sve da sačuvamo mir i stabilnost
Beta pre 48 minutajoš 26 povezanih

Sprečen promet 40 tona pilećeg mesa zaraženog salmonelom, uhapšene dve osobe iz Ćićevca
Naslovi.ai pre 2 satajoš 36 povezanih

Selaković: Oduzimanje mandata Dodiku nasilno poništavanje demokratske volje građana
Euronews pre 28 minutajoš 177 povezanih

Vremenska prognoza Srbije 6. do 8. avgust 2025: poplave u Boru, lokalni pljuskovi i najava toplog vikenda
Naslovi.ai pre 58 minutajoš 40 povezanih