Povezane vesti

Prve izjave Mileta Kitića nakon što je napadnut i oboren sa bine na nastupu!

Prve izjave Mileta Kitića nakon što je napadnut i oboren sa bine na nastupu!

Telegraf 13.01.2020
- Odmah je skočilo obezbeđenje i sklonilo ga sa mene, istog trenutka su ga izveli - rekao je Mile. Mile Kitić (68) je u petak u švajcarskom gradu Bazelu doživeo neprijatnost kada je na njega tokom nastupa u jednom klubu nasrnuo muškarac nepoznat… »
Bruka jedna! Pijani čovek mi prišao i povukao za ruku: Kitić iskreno o skandalu u Bazelu, a Đanijev komentar je hit!

Bruka jedna! Pijani čovek mi prišao i povukao za ruku: Kitić iskreno o skandalu u Bazelu, a Đanijev komentar je hit!

Kurir 13.01.2020
Mile Kitić objasnio je šta se tačno desilo na jednom od njegovih nastupa kada mu je pijani muškarac prišao da traži pesmu. Svi su govorili da je Mile pretučen, ali on tvrdi da do toga nije došlo. "Nisam pretučen, došao je čovek pijani i povukao… »
"Povukao me, pocepao mi je košulju, a onda je kukao": Mile Kitić za "Blic" ispričao šok detalje napada na nastupu

"Povukao me, pocepao mi je košulju, a onda je kukao": Mile Kitić za "Blic" ispričao šok detalje napada na nastupu

Blic 13.01.2020
Mile Kitić pretučen je u petak na nastupu u Bazelu, a za "Blic" je ispričao sve detalje incidenta. Pevača je pretukao gost u klubu, koji nije mogao da sačeka da Mile završi započetu pesmu, kako bi otpevao sledeću, po njegovoj želji. - Pevam 48… »
Prva izjava pretučenog mileta! Tražio mi je pesmu, a ja sam mu rekao: Sačekaj, buraz! Tada je nastao haos! Marta u šoku

Prva izjava pretučenog mileta! Tražio mi je pesmu, a ja sam mu rekao: Sačekaj, buraz! Tada je nastao haos! Marta u šoku

Kurir 13.01.2020
Mile Kitić doživeo je veliku neprijatnost prošlog petka na nastupu u Bazelu, kada je na njega nasrnuo gost kafane u kojoj je nastupio popularni folker. Javnosti nepoznati muškarac prišao je pevaču, povukao ga, srušio sa bine i pao preko njega… »
Mile Kitić o napadu na nastupu: Ovo nisam doživeo ni za vreme rata!

Mile Kitić o napadu na nastupu: Ovo nisam doživeo ni za vreme rata!

Mondo 13.01.2020
Mile Kitić nedavno je napadnut prilikom nastupa u jednom klubu, sada se oglasio i objasnio šta se dogodilo! Mile Kitić nedavno je napadnut prilikom nastupa u jednom klubu, sada se oglasio i objasnio šta se dogodilo! Pevač je prošlog petka doživeo… »

Vesti dana »