Povezane vesti

Dodik: Republika Srpska ima sve odlike države

Dodik: Republika Srpska ima sve odlike države

Politika 13.01.2020
Visoki predstavnik dodvorava se Bošnjacima tako što kritikuje Republiku Srpsku i preti da će on nešto u Savetu bezbednosti nekog da obavesti. Neka izvoli, nije prvi put”, kaže Milorad Dodik. BANjALUKA - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik… »
Dodik: Srbi u Srpskoj zagledani u Srbiju — RS ostaje vojno neutralna

Dodik: Srbi u Srpskoj zagledani u Srbiju — RS ostaje vojno neutralna

Sputnik 13.01.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik poručio je da je Republika Srpska formirana 9. januara 1992. godine sa namerom da bude nezavisna država. Srpska ostaje vojno neutralna, ponovio je on. „Mi smo politički cilj tog vremena redukovali… »
Dodik: Srpska formirana sa namerom da bude nezavisna država

Dodik: Srpska formirana sa namerom da bude nezavisna država

RTV 13.01.2020
BANJALUKA - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik poručio je danas da je Republika Srpska formirana 9. januara 1992. godine sa namerom da bude nezavisna država. "Mi smo politički cilj tog vremena redukovali Dejtonskim sporazumom i prihvatili da… »
Dodik: Srpska formirana sa namerom da bude nezavisna država (foto)

Dodik: Srpska formirana sa namerom da bude nezavisna država (foto)

Blic 13.01.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da je Republika Srpska formirana 9. januara 1992. godine sa namerom da bude nezavisna država. – Mi smo politički cilj tog vremena redukovali Dejtonskim sporazumom i prihvatli da ostanemo u BiH… »
Dodik: Srpska formirana sa namerom da bude nezavisna država

Dodik: Srpska formirana sa namerom da bude nezavisna država

RTS 13.01.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da je Republika Srpska formirana 9. januara 1992. godine sa namerom da bude nezavisna država. "Mi smo politički cilj tog vremena redukovali Dejtonskim sporazumom i prihvatli da ostanemo u BiH koju… »

Vesti dana »