Povezane vesti

Upucao bivšu ženu zbog kuće! Jezivo svedočenje ubice: Nisam hteo nikome da dam svoj dom, hteo sam da uživam u njemu sam

Upucao bivšu ženu zbog kuće! Jezivo svedočenje ubice: Nisam hteo nikome da dam svoj dom, hteo sam da uživam u njemu sam

Kurir 14.01.2020
Branko Manić (50) iz Karavukova kod Odžaka, koji je prekjuče sa sedam hitaca izrešetao bivšu ženu Violetu Mladenović (51), priznao je zločin u Višem javnom tužilaštvu u Somboru, nakon čega mu je određen jednomesečni pritvor. Kako saznajemo… »
Horor! Muž sa 7 metaka izrešetao bivšu ženu: Nije mi žao što sam je ubio, to mi je bila jedina želja!

Horor! Muž sa 7 metaka izrešetao bivšu ženu: Nije mi žao što sam je ubio, to mi je bila jedina želja!

Kurir 14.01.2020
Užas: Branko Manić (50) usmrtio Violetu Mladenović (51), pa pozvao policiju i hladnokrvno priznao zločin. Branko Manić (50) ubio je juče bivšu suprugu Violetu Mladenović (51) u dvorištu njene roditeljske kuće u Karavukovu kod Odžaka, nakon… »
Sačekao bivšu ženu u zasedi, pa ispalio sedam metaka u nju, zbog svađe čija je kuća: Novi detalji zločina u Karavukovu

Sačekao bivšu ženu u zasedi, pa ispalio sedam metaka u nju, zbog svađe čija je kuća: Novi detalji zločina u Karavukovu

Večernje novosti 13.01.2020
Razveli se pre pola godine, ali su vodili spor oko zajedničke imovine. NA pragu roditeljske kuće u Karavukovu kod Odžaka, u Ulici Svetozara Miletića 15, u ponedeljak ujutro oko šest sati, hicima iz pištolja ubijena je Violeta Mladenović (51) iz tog… »

Vesti dana »