Povezane vesti
Dramatično upozorenje: Ako se Zemlja zagreje za samo tri stepena, požari poput australijskih postaće normalna stvar
Blic 14.01.2020
Meteorolozi tvrde da će veliki požari poput poslednjeg u Australiji postati česta pojava zbog poodmaklih klimatskih promena. Nakon pregleda 57 naučnih radova uvrđeno je da su klimatske promene dovele do učestalosti i ozbiljnosti fenomena, koji su… »
Naučnici: Požari u Australiji će postati normalna pojava
Al Jazeera 14.01.2020
Ono što se događa u Australiji je samo dio uvjeta koje će svijet doživjeti porastom prosječne temperature za tri stepena. Britanski znanstvenici tvrde da su požari u Australiji samo 'proba' za ono što će svijet doživjeti porastom temperatura, javlja BBC… »
Dramatično upozorenje naučnika: Požari u Australiji postaće normalna pojava! (video)
Kurir 14.01.2020
Britanski naučnici saopštili su danas da su požari u Australiji samo proba onoga što će svet doživeti sa porastom temperatura. Profesor Ričard Bets iz Centra Met ofis Hedli, smatra da je to samo deo uslova života koje će svet doživeti sa porastom… »
Vesti dana »
Kurir saznaje! Jezive fotografije sa mesta nesreće: Ovde je poginuo rođeni brat Darka Lazića (foto)
Kurir pre 14 minutajoš 52 povezane
Eskalacija ne jenjava: Izrael gađao Bejrut - žestoko i u Kataru i Iraku
Pravda pre 58 minutajoš 60 povezanih
BLISKOISTOČNI SUKOB: Zatvoren Ormuski moreuz; Tramp: Kad budem želeo, završiće se rat sa Iranom
RTV pre 19 minutajoš 82 povezane
SSP najavio krivičnu prijavu protiv potpredsednika Skupštine Vojvodine zbog izjave o Hrvatima
Radio 021 pre 1 satjoš 24 povezane




