Povezane vesti
"Niko ne bi trebalo da se ponaša kao Hrvatska"
Alo 14.01.2020
Evropski parlamentarci na sednici povodom predsedavanja Hrvatske Savetu EU žestoko su kritikovali zvanični Zagreb zbog problema s migrantima i vladavinom prava. Hrvatski premijer Andrej Plenković je sve to pažljivo slušao, a onda odgovorio da njihove… »
Žestoke kritike EU: „Niko ne bi trebalo da se ponaša kao Hrvatska“
Vesti online 14.01.2020
Evropski parlamentarci na sednici povodom predsedavanja Hrvatske Savetu EU žestoko su kritikovali zvanični Zagreb zbog problema sa migrantima i vladavinom prava. „Zaista, tome treba stati na kraj“ „Hrvatska nije izgradila bodljikave žice“. Hrvatski… »
Poslanici EP žestoko kritikovali Hrvatsku zbog migranata
RTS 14.01.2020
Evropski parlamentarci na sednici održanoj povodom hrvatskog predsedavanja Savetom EU žestoko su kritikovali zvanični Zagreb zbog problema sa migrantima i vladavinom prava. Premijer Andrej Plenković sve je to pažljivo slušao, a onda odgovorio da njihove… »
Švedska poslanica se obrušila na Hrvatsku: Niko ne bi trebalo da se ponaša kao vi, tome treba stati na kraj!
Kurir 14.01.2020
Među evroparlamentarcima koji su se u utorak u EU parlamentu obratili premijeru Andreju Plenkoviću posle njegovog predstavljanja prioriteta hrvatskog predsedanja Većem Evropske unije bila je i Šveđanka Malin Bjork. Žestoko je kritikovala Hrvatsku zbog… »
Vesti dana »
Kreni-promeni: Pored Generalštaba, vlast bi da bez zaštite ostavi još 15 kulturnih dobara
Beta pre 1 satjoš 11 povezanih
Tajni američko-ruski plan za kraj rata u Ukrajini: Šta je poznato
BBC News pre 33 minutajoš 48 povezanih
Dejtonski sporazum okončao rat u Bosni, pa prerastao u 'ludačku košulju'
BBC News pre 28 minutajoš 16 povezanih
Od grdnje do krune: Meksikanka izabrana za Mis Univerzuma 2025.
BBC News pre 58 minutajoš 15 povezanih





