Povezane vesti

Žena koja je nokautirala komunalnu milicajku puštena iz pritvora: Kod kuće sam jer me narod podržao

Žena koja je nokautirala komunalnu milicajku puštena iz pritvora: Kod kuće sam jer me narod podržao

Telegraf 14.01.2020
Sadiji D. preti kazna zatvora od 2 do 8 godina. Sadija D. (37), prodavačica koja je u nedelju na pijaci na Vidikovcu nokautirala komunalnu milicajku Alisu M, posle dva dana provedena u pritvoru, puštena je ovog popodneva na slobodu, piše Blic. - Kući… »
"Prodavačica mi je pretila otkazom" Progovorila komunalna inspektorka koja je bila pored nokautirane milicajke

"Prodavačica mi je pretila otkazom" Progovorila komunalna inspektorka koja je bila pored nokautirane milicajke

Srbija danas 14.01.2020
Očevici i prodavci kažu da Sadija nikada ranije nije imala sličnih incidenata. Sadija Durmisi (37), koja je juče na pijaci "Vidikovac" nokautirala komunalnu milicajku Alisu M. i dalje se, kako saznaje "Blic", nalazi u pritvoru i tokom sutrašnjeg dana… »
"Milicionarka je radila po zakonu": Napad na službenicu izazvao polemike, ali nadležni kažu da se ponašala u skladu sa…

"Milicionarka je radila po zakonu": Napad na službenicu izazvao polemike, ali nadležni kažu da se ponašala u skladu sa…

Večernje novosti 14.01.2020
Alisa M. na kućnom lečenju, a Sadija D. (37) na saslušanju u tužilaštvu. INCIDENT koji se dogodio na pijaci na Vidikovcu, u nedelju pre podne, kada je žena koja je prodavala robu van tezge nokautirala komunalnu milicionarku naočigled desetina… »

Vesti dana »