Povezane vesti

Sin žene koja je pesnicom udarila milicajku otkriva stanje svoje majke: Sadija nije dobro! (foto)

Sin žene koja je pesnicom udarila milicajku otkriva stanje svoje majke: Sadija nije dobro! (foto)

Srbija danas 15.01.2020
Sin prodavačice Sadije Durmisi (37), koja je u nedelju nokautirala komunalnu milicajku A. M. na pijaci na Vidikovcu ispričao je u kakvom je stanju sada njegova majka. Sadija Durmisi našla se u centru pažnje javnosti, nakon što je na Vidikovačkoj… »
"Moja majka je pravi borac za pravdu": Ponovo se oglasio sin Sadije nakon napada na milicajku

"Moja majka je pravi borac za pravdu": Ponovo se oglasio sin Sadije nakon napada na milicajku

Telegraf 15.01.2020
"Svaka čast mama, samo udri po faci, ko god te dira", napisao je sin prodavačice, ali je taj post ubrzo obrisao. Edison, sin Sadije D. (37), koja je nokautirala policajku nakon što je uhvaćena u ilegalnoj prodaji na Vidikovcu, pružio je podršku… »
"Nisam želela problem, ali, eto, desilo se":Ispovest prodavačice "Tajsonke"

"Nisam želela problem, ali, eto, desilo se":Ispovest prodavačice "Tajsonke"

Mondo 15.01.2020
Nisam želela problem, htela sam da se pomerim, ali, eto, desilo se. Milicajka me jurila, čupala, a sve to gledalo je moje bolesno dete. Lupila sam je, nisam mogla više da trpim, ispričala je prodavačica koja je nokautirala milicajku. Nisam želela… »
„Pao mi je mrak na oči i lupila sam je!“ Prodavačica koja je nokautirala komunalnu milicajku ponosna na nadimak koji je…

„Pao mi je mrak na oči i lupila sam je!“ Prodavačica koja je nokautirala komunalnu milicajku ponosna na nadimak koji je…

Blic 14.01.2020
Od prodaje na pijaci hranim devet usta, izdržavam celu porodicu. Milicajka se postavila prema meni kao da sam najveći kriminalac, pa nisam ubila nekoga da se tako ponaša. Udarala me je, čupala i vukla pred sinom. Pao mi je mrak na oči i lupila sam… »
Prodavačica Sadija iskreno: Milicajka me je jurila i čupala pred bolesnim detetom, pao mi je mrak na oči (video)

Prodavačica Sadija iskreno: Milicajka me je jurila i čupala pred bolesnim detetom, pao mi je mrak na oči (video)

Večernje novosti 14.01.2020
Prodavačica Sadija Durmisi (37) koja je posle kraće rasprave i otimanja kofera nokautirala komunalnu milicajku A. M. pored pijace na Vidikovcu pravda svoj postupak rečima da od prodaje na pijaci hrani celu porodicu. Prodavačica S adija Durmisi (37)… »

Vesti dana »