Povezane vesti
U Hrvatskoj zabeležen visok stepen istorijskog revizionizma
Politika 15.01.2020
ZAGREB – Organizacija Hjuman rajts voč (HRW) u godišnjem izveštaju o stanju ljudskih prava u Hrvatskoj kontatuje da je u toj zemlji istorijski revizionizam među najvišima u EU, da je tokom prošle godine zabeleženo nekoliko nasilnih napada na hrvatske… »
"U Hrvatskoj zabeležen visok stepen istorijskog revizionizma"
RTS 15.01.2020
Organizacija Hjuman rajts voč u godišnjem izveštaju o stanju ljudskih prava u Hrvatskoj konstatuje da je u toj zemlji istorijski revizionizam među najvišim u EU, da je tokom prošle godine zabeleženo nekoliko nasilnih napada na hrvatske Srbe i da zvanični… »
HRW: Hrvatska nije kažnjena za nezakonito vraćanje migranata
Al Jazeera 15.01.2020
Human Rights Watch kaže da Hrvatska nije snosila posljedice zbog kršenja zakona EU o izbjeglicama i ljudskim pravima. Organizacija Human Rights Watch u godišnjem izvješću o stanju ljudskih prava navodi kako Hrvatska unatoč tome što je nezakonito i… »
HRW: Slab napredak Srbije na polju zaštite ljudskih prava
Al Jazeera 15.01.2020
U novom izvještaju se navodi kako je položaj novinara još nesiguran i praćen napadima i prijetnjama. Srbija je tokom 2019. godine slabo napredovala u zaštiti ljudskih prava, zaključuje nevladina organizacija Human Rights Watch (HRW) u novom izvještaju o… »
Vesti dana »
Protestni skup u Gornjem Milanovcu zbog problema sa snabdevanjem vodom, traže se ostavke
Beta pre 53 minutajoš 1 povezana
Liga konferencije: Partizan pobedom u Kazahstanu zakazao dvomeč sa Hetafeom
Danas pre 3 minutajoš 2 povezane
Američki proizvođači automobila ubrzano odlaze iz Kine, Kinezi se približavaju SAD
Politika pre 58 minutajoš 1 povezana





