Povezane vesti
Ruske i sirijske snage nastavile bombardirati mete u Idlibu
Al Jazeera 15.01.2020
U napadu je poginulo 15 civila, dok ih je veliki broj ranjen. Sirijske snage potpomognute ruskim borbenim zrakoplovima bombardirale su nekoliko gradova koje drže pobunjenici u pokrajini Idlib na sjeverozapadu Sirije, prvi put otkad je primirje dogovoreno… »
Ruski avioni nastavili bombardirati mete u Idlibu
Slobodna Evropa 15.01.2020
Ruski avioni bombardovali su nekoliko gradova koje drže pobunjenici u pokrajini Idlib na sjeverozapadu Sirije, prvi put otkako je primirje dogovoreno s Turskom stupilo na snagu prije dva dana, kazali su svjedoci i pobunjenici, prenosi agencija Rojters… »
Ruski borbeni avioni krenuli na pobunjenike u Siriji: Napali nekoliko gradova u Idlibu!
Kurir 15.01.2020
Ruski boreni avioni napali su nekoliko gradova u provinciji Idlib na severozapadu Sirije koje drže pobunjenici, prvi put od kada je pre dva dana stupilo na snagu primirje dogovoreno sa Turskom, rekli su Rojtersu očevici i izvori iz redova pobunjenika… »
Novi vazdušni napadi na Siriju: Izrael napao glavnu bazu, Rusija nekoliko gradova pobunjenika
Telegraf 15.01.2020
Ruski borbeni avioni napali su nekoliko gradova u provinciji Idlib koje drže pobunjenici, prvi put od kada je pre dva dana stupilo na snagu primirje dogovoreno sa Turskom. Sirijska vojska je saopštila da su izraelski avioni gađali glavnu sirijsku… »
Vesti dana »

"Danska, zemlja čuda, ovde je sve: Moguće!" Vučić objavio fotografiju sa saradnicama iz Kopenhagena (foto)
Blic pre 2 satajoš 2 povezane

Narodno pozorište u Beogradu ustaje protiv Pravilnika – 3. oktobra štrajk upozorenja
Danas pre 1 satjoš 1 povezana