Povezane vesti

Ceca u crnom od glave do pete, došla i Arkanova ćerka iz Belgije: 20 godina od ubistva Ražnatovića

Ceca u crnom od glave do pete, došla i Arkanova ćerka iz Belgije: 20 godina od ubistva Ražnatovića

Telegraf 15.01.2020
Nekoliko sati pre ubistva Arkan je navodno viđen kako u kafeu "Trozubac" u Nušićevoj ulici ipija kapućino, a na trafici na Terazijama kupio je dnevne novine koje je svakog dana čitao. Željko Ražnatović Arkan ubijen je u svojoj 48. godini, pre… »
"Pile moje, pače moje malo..." Tužna Anastasijina objava na 20. godišnjicu Arkanovog ubistva

"Pile moje, pače moje malo..." Tužna Anastasijina objava na 20. godišnjicu Arkanovog ubistva

Telegraf 15.01.2020
- Svakoga dana u svakom trenutku. Mislim da ne mogu da odaberem jedan momenat koji bih mogla da izdvojim - rekla nam je Anastasija nedavno na pitanje u kojim momentima joj otac najviše nedostaje. Anastasija Ražnatović (21) tužnim stihovima Đorđa… »
"Pile moje, pače moje malo..." Tužna Anastasijina objava posle pomena Arkanu (foto)

"Pile moje, pače moje malo..." Tužna Anastasijina objava posle pomena Arkanu (foto)

Večernje novosti 15.01.2020
Anastasija Ražnatović (21) tužnim stihovima Đorđa Balaševića oglasila se na 20. godišnjicu od ubistva njenog oca Željka Ražnatovića Arkana, ali i još tužnijom fotografijom. Anastasija Ražnatović (21) tužnim stihovima Đorđa Balaševića… »
Anastasija posvetila dirljive stihove Arkanu na godišnjicu ubistva! (video)

Anastasija posvetila dirljive stihove Arkanu na godišnjicu ubistva! (video)

Mondo 15.01.2020
Porodica Ražnatović danas se okupila na Novom groblju povodom 20 godina od ubistva Željka Ražnatovića Arkana. Porodica Ražnatović danas se okupila na Novom groblju povodom 20 godina od ubistva Željka Ražnatovića Arkana. Na groblju su se okupili… »
Legenda Zvezde palila Ceci sveću na Arkanovom grobu

Legenda Zvezde palila Ceci sveću na Arkanovom grobu

Telegraf 15.01.2020
Dragiša Binić bio je uz najbližu familiju Željka Ražnatovića na pomenu povodom 20 godina od njegove smrti. Na Novom groblju u Beogradu obeležen je pomen Željku Ražnatoviću Arkanu, koji je pre 20 godina ubijen. Njegova porodica i najbliži… »

Vesti dana »