Povezane vesti

Građani u strahu zbog zagađenog vazduha, nadležni poručuju da ne paniče - situacija je uobičajena

Građani u strahu zbog zagađenog vazduha, nadležni poručuju da ne paniče - situacija je uobičajena

Južne vesti 15.01.2020
Centar Niša nije se sinoć video od smoga, građani kažu da je vazduh bio nepodnošljivog mirisa, a merenja potvrđuju da jeste bio veoma zagađen. Iz Instituta "Batut" preporučuju da ljudi ne borave napolju kada je veliko zagađenje, ali ih pozivaju… »
Vučić govorio o zagađenju vazduha, pa spomenuo ministra Trivana: "Ja ne znam gde je taj čovek"

Vučić govorio o zagađenju vazduha, pa spomenuo ministra Trivana: "Ja ne znam gde je taj čovek"

Telegraf 15.01.2020
Ja ne znam gde je taj čovek - rekao je Vučić govoreći o ministru Trivanu i istakao da poziva ministra da malo "živne" Pitao sam Anu " Da li ti je živ ministar nadležan za zaštitu životne sredine", rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Bez konkretnog rešenja za zagađeni vazduh u Srbiji na hitnom sastanku Vlade

Bez konkretnog rešenja za zagađeni vazduh u Srbiji na hitnom sastanku Vlade

Južne vesti 15.01.2020
Iako zasad nisu dogovorene zvanične mere za smanjenje, na hitnom sastanku Vlade Srbije u vezi sa zagađenjem vazduha, dogovoreno je da se formira tim stručnih ljudi koji će se baviti ovim problemom. Ministar životne sredine Goran Trivan rekao je i da… »
U Vladi dogovoreno da se preduzmu mere povodom zagađenja vazduha, ali ništa konkretno

U Vladi dogovoreno da se preduzmu mere povodom zagađenja vazduha, ali ništa konkretno

Sputnik 15.01.2020
Ministar zaštite životne sredine Goran Trivan rekao je da je na hitnom sastanku u Vladi Srbije dogovoreno da se preduzmu mere povodom zagađenog vazduha u više gradova u Srbiji, dok premijerka Ana Brnabić poručuje da nema mesta panici i da… »
Vučić: Pitao sam Brnabić da li je živ ministar za zaštitu životne sredine Trivan

Vučić: Pitao sam Brnabić da li je živ ministar za zaštitu životne sredine Trivan

Beta video 15.01.2020
BEČEJ - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je danas ministra za zaštitu životne sredine Gorana Trivana da ``malo živne``, i najavio hitne mere Vlade zbog zagadjenja vazduha u Srbiji. Beta/MOD… »
Vučić za zagađenje vazduha krivi bolji standard građana

Vučić za zagađenje vazduha krivi bolji standard građana

Južne vesti 15.01.2020
"Vazduh je lošiji onoliko koliko nam je standard viši" - rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić i najavio hitne mere Vlade, koja danas ima sednicu zbog zagađenog vazduha u Srbiji. Kaže i da je pitao premijerku Anu Brnabić da li je ministar… »
"Jel živ taj čovek? Gde je taj Trivan" Vučić pobesneo na ministra za zaštitu životne sredine!

"Jel živ taj čovek? Gde je taj Trivan" Vučić pobesneo na ministra za zaštitu životne sredine!

Srbija danas 15.01.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će Vlada Srbije preduzeti odgovarajuće mere koje se tiču smanjenja zagađenosti vazduha. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, odgovarajući na pitanje novinara o zagađenosti, izjavio da je prvo… »
Vučić: Vazduh nam je onoliko lošiji koliko nam je standard veći

Vučić: Vazduh nam je onoliko lošiji koliko nam je standard veći

Jugmedia 15.01.2020
Prvo što sam je pitao Anu Brnabić- Je li ti živ ministar koji je zadužen za životnu sredinu, rekao je Vučić novinarima odgovarajući na pitanje šta misli o tome što pojedinci njega okrivljuju za maglu i zagađenje vazduha u Srbiji. „To su nam… »

Vesti dana »