Povezane vesti

Nešić: Turković nikada ne bi bila prihvaćena, ali progutali smo knedlu

Nešić: Turković nikada ne bi bila prihvaćena, ali progutali smo knedlu

Blic 15.01.2020
Adil Osmanović nije obrazložio zašto je tražio da se ukloni tačka dnevnog reda imenovanja Mlađena Božovića za ministra u Savetu ministara, kažu da im treba dodatno vreme, rekao je za N1 Nenad Nešić iz DNS, iz stranke čiji je Božović predlog… »
Nešić odgovorio SDA: "Božović ispunjava sve uslove za ministra"

Nešić odgovorio SDA: "Božović ispunjava sve uslove za ministra"

Blic 15.01.2020
Poslanik DNS u Predstavničkom domu parlamenta BiH Nenad Nešić rekao je da Mlađen Božović ispunjava sve uslove da bude ministar za ljudska prava i izbeglice u Savetu ministara, te da je novost to što SDA traži da se to imenovanje skine sa dnevnog… »
Prva kriza nove vlasti SDA: traži skidanje tačke o imenovanju Božovića za ministra

Prva kriza nove vlasti SDA: traži skidanje tačke o imenovanju Božovića za ministra

Blic 15.01.2020
Predsedavajući Predstavničkog doma Parlamentarne skupštine BiH Denis Zvizdić rekao je danas da je predsednik Kluba SDA Adil Osmanović tražio da sa dnevnog reda sutrašnje sednice ovog doma bude skinuta tačka koja se odnosi na imenovanje Mlađena… »
Zvizdić: Zatraženo odlaganje rasprave o imenovanju ministra za ljudska prava i izbjeglice

Zvizdić: Zatraženo odlaganje rasprave o imenovanju ministra za ljudska prava i izbjeglice

Slobodna Evropa 15.01.2020
Predsjedavajući Zastupničkog doma Parlamenta Bosne i Hercegovine Denis Zvizdić je, nakon sjednice Kolegija tog doma u proširenom sastavu, u srijedu, u Sarajevu, izjavio da je predsjedavajući Kluba Stranke demokratske akcije (SDA) Adil Osmanović… »
Imenovanje Božovića u četvrtak? Kandidat iz RS za ministra ljudskih prava i izbeglice još nema podršku iz Sarajeva

Imenovanje Božovića u četvrtak? Kandidat iz RS za ministra ljudskih prava i izbeglice još nema podršku iz Sarajeva

Večernje novosti 15.01.2020
Potez SDA da "zateže" taj proces loša poruka Srbima i kadrovima iz Srpske, kaže Nešić. OČEKUJEM da Mlađen Božović u četvrtak bude imenovan za ministra za ljudska prava i izbeglice u Savetu ministara BiH. Prošao je sve bezbednosne provere, dobio… »
Božović: Ne znam zašto me SDA osporava, ne zamaram se ishodom

Božović: Ne znam zašto me SDA osporava, ne zamaram se ishodom

Blic 14.01.2020
Kandidat za ministra za ljudska prava i izbeglice BiH Mlađen Božović kaže da ne zna zašto je Stranka demokratske akcije (SDA) dovela u pitanje njegovo imenovanje uoči sednice Predstavničkog doma Parlamentarne skupštine BiH, kao i da se ne zamara… »

Vesti dana »

Alaves pobedio Hetafe u Primeri

Alaves pobedio Hetafe u Primeri

Danas pre 6 satijoš 2 povezane
Odbojkašice Srbije poražene od Kine u Ligi nacija

Odbojkašice Srbije poražene od Kine u Ligi nacija

Danas pre 8 satijoš 1 povezana
Na današnji dan, 19. maj

Na današnji dan, 19. maj

B92 pre 5 satijoš 1 povezana