Povezane vesti

Žalgiris prekinuo Zvezdinu seriju pobeda u el: Litvanci slavili posle "igre nerava" u paklu Arene

Žalgiris prekinuo Zvezdinu seriju pobeda u el: Litvanci slavili posle "igre nerava" u paklu Arene

Telegraf 15.01.2020
Loša poslednja četvrtina i serija 11:0, koštala je srpski tim novog trijumfa. Košarkaši Crvene zvezde poraženi su na svom terenu od litvanskog Žalgirisa76:70, u meču 19. kola Evrolige, pa je tako prekinuta serija od 4 vezane pobede u najjačem… »
Panatinaikos odmakao Zvezdi u Top 8 borbi, Zenit preslišao Baskoniju!

Panatinaikos odmakao Zvezdi u Top 8 borbi, Zenit preslišao Baskoniju!

Telegraf 15.01.2020
Grci su trijumfom ostali za korak ispred Šakotinog tima. Košarkaši Panatinaikosa pobedili su Bajern sa 98:83 u 19. kolu Evrolige. Panatinaikos je opravdao ulogu favorita pred svojim navijačima, meč je počeo serijom 12:0 i jasno stavio do znanja… »
Da sam ja napravio faul priznali bi im trojku: Dženkins začuđen kriterijumom suđenja

Da sam ja napravio faul priznali bi im trojku: Dženkins začuđen kriterijumom suđenja

Telegraf 15.01.2020
Bek Zvezde nije mogao da shvati jednu situaciju na meču sa Žalgirisom. Košarkaši Crvene zvezde poraženi su na svom terenu od litvanskog Žalgirisa 76:70, u meču 19. kola Evrolige, pa je tako prekinuta serija od 4 vezane pobede u najjačem evropskom… »
Košarka: Poraz Zvezde u EL, Partizan ubedljiv u EK

Košarka: Poraz Zvezde u EL, Partizan ubedljiv u EK

Studio B 15.01.2020
Košarkaši Crvene zvezde izgubili su, u Beogradu, od Žalgirisa 76:70 u utakmici 19. kola Evrolige. U drugom kolu Top 16 faze Evrokupa, Partizan deklasirao Trento u gostima, 83:58. Pred tačno 15.874 gledaoca u Štark Areni, crveno-beli su prekinuli… »
Štimac: Kriv sam, šetali su nam se kroz reket, a ja sam slabo reagovao!

Štimac: Kriv sam, šetali su nam se kroz reket, a ja sam slabo reagovao!

Telegraf 15.01.2020
Crveno-beli propustili priliku da potvrde brejk iz Asvela. Košarkaši Crvene zvezde poraženi su na svom terenu od Žalgirisa 76:70 u meču 18. kola Evrolige. Utakmica je bila napeta, neizvesna od početka do kraja, a crveno-beli su posustali u nastavku… »
Zakucavanje Simanića i blokada Gista: Dva poteza koji su obeležili poluvreme Zvezde protiv Žalgirisa

Zakucavanje Simanića i blokada Gista: Dva poteza koji su obeležili poluvreme Zvezde protiv Žalgirisa

Telegraf 15.01.2020
Ipak, crveno-beli nisu imali prednost posle 20 minuta igre. Nervozno su košarkaši Crvene zvezde odigrali prvo poluvreme meča 19. kola Evrolige protiv Žalgirisa, i epilog svega bio je nerešen rezultat posle prvih 20 minuta - 38:38! Međutim, zvaničan… »
Odbojkaši Novog Pazara poraženi na domaćem terenu

Odbojkaši Novog Pazara poraženi na domaćem terenu

Sandžak press 15.01.2020
Odbojkaši Novog Pazara poraženi su sinoć na domaćem terenu od Niša sa 2:3 (25:23, 24:26, 24:26, 25:23, 10:15), u utakmici 13. kola Superlige. Goste je do trijumfa predvodio Numori Keita sa 27 poena, a pratili su ga Ahmed Ikbajri sa 18, Nemanja… »

Vesti dana »