Povezane vesti
Trivan: Hoćete li čist vazduh ili da vozite sa evro 3 motorima i ložite korišćeno ulje i gume
Radio 021 16.01.2020
Na hitnom sastanku u Vladi Srbije u vezi sa zagađenjem vazduha nije se pričalo o konkretnim merama za poboljšanje situacije, ali je najavljeno da će biti napravljena radna grupa koja će predlagati rešenja, rekao je za RTS ministar zaštite životne sredine… »
Trivan o zagađenju: Biće preduzete mere u više gradova
Danas 15.01.2020
Ministar zaštite životne sredine Goran Trivan izjavio je danas da je na hitnom sastanku u Vladi Srbije povodom povećanog zagađenja vazduha dogovoreno da se preduzmu mere u više gradova u Srbiji. Trivan je za Radio-televiziju Srbije (RTS) na pitanje da li… »
Vesti dana »

BLOG UŽIVO „BIA, SNS mafija“: Studenti ispred sedišta službi bezbednosti održali skup podrške koleginici kojoj je zabranjen ulazak u zemlju
Nova pre 26 minutajoš 23 povezane

Sprovođenje Netanjahuovog plana "nemoguće bez velikog broja žrtava": Kako tumačiti "ćutanje" američke administracije?
Euronews pre 56 minutajoš 36 povezanih

"Zelenski neka bude spreman da nešto potpiše"! Tramp najavio skori susret s Putinom: Sad predlažu model razmene teritorija!
Kurir pre 1 minutjoš 43 povezane

Pet osoba privedeno zbog napada na novinare tokom uklanjanja spomenika Pavlu Đurišiću
Nova pre 4 satijoš 27 povezanih

Osnovni sud u Prištini: Igoru Popoviću novčana kazna i dve godine zabrane ulaska na KiM
Insajder pre 1 satjoš 34 povezane