Povezane vesti

Deo Sajlova i Sremskih Karlovaca bez vode zbog havarije

Deo Sajlova i Sremskih Karlovaca bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 16.01.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 13 sati biti Ulica Gornje Sajlovo u Novom Sadu, kao i Ulica Jakova Orfelina u Sremskim Karlovcima. Iz JKP "Vodovod i kanalizacija" napominju da postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim… »
Bez vode Gornje Sajlovo i Jakova Orfelina u S. Karlovcima

Bez vode Gornje Sajlovo i Jakova Orfelina u S. Karlovcima

Dnevnik 16.01.2020
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 13 sati biti Ulica Gornje Sajlovo. U Sremskim Karlovcima zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 13 sati biti Ulica Jakova Orfelina. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude… »
Blokada vodovodne mreže u delu Podbare odložena za petak

Blokada vodovodne mreže u delu Podbare odložena za petak

Moj Novi Sad 16.01.2020
Kako javljaju iz JKP "Vodovod i kanalizacija", za danas planirano 12-časovno isključenje vode u delu Ulice Dušana Vasiljeva i Ulici episkopa Visariona – odloženo je za sutra. Tako će, zbog radova na vodovodnoj mreži, bez vode u petak, 17. januara… »
Šaljapinova bez vode zbog havarije

Šaljapinova bez vode zbog havarije

Dnevnik 16.01.2020
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 13 sati biti Ulica Šaljapinova. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Šaljapinova ulice bez vode zbog havarije

Šaljapinova ulice bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 16.01.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 13 sati biti Ulica Šaljapinova u Novom Sadu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »

Vesti dana »